Ketvirtajame kėlinyje pabėgęs „Neptūnas“ patiesė „Dzūkiją“

Autorius: E. Kirvelaitis
2017-11-12

Jau pirmajame kėlinyje dviženklį pranašumą susikrovęs Klaipėdos „Neptūno“ klubas iškovojo 8-ąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai galutinį tašką padėjo ketvirtajame kėlinyje ir 96:76 nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ ekipą.

„Gynyba momentais buvo per tiesiog per skysta, – kalbėjo klaipėdiečių vyriausiasis treneris. – Visgi džiaugiuosi, kad dėka puolimo išsilaikėme rungtynėse ir šventėme pergalę.“

„Neptūno“ komandoje net šeši žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių – Mindaugas Girdžiūnas pelnė 20 taškų, Juanas Palaciosas surinko 19, Renaldo Seibučio ir Arno Butkevičiaus sąskaitoje buvo po 11 taškų, o Edgaras Želionis ir Laimonas Kisielius pridėjo po 10 taškų.

Alytiškių gretose išsiskyrė Pauliaus Petrilevičiaus ir Katino Reinhardto duetas, atitinkamai pelnę 21 ir 20 taškų. Gediminas Navickas surinko 10 taškų.

„Kai praleidi 96 taškus namuose, apie pergalę galvoti tiesiog negali“, – po rungtynių sakė „Dzūkijos“ strategas Nikola Vasilevas.

Rungtynes geriau pradėjo klaipėdiečiai, kurie jau po pirmojo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą (30:20). Vaizdas aikštelėje nesikeitė ir antrajame ketvirtyje, o prieš ilgąją pertrauką „Neptūnas“ pirmavo 13-os taškų persvara – 49:36.

Trečiajame kėlinyje P. Petrilevičiaus ir K. Reinhardto vedami alytiškiai kiek sumažino savo deficitą, bet svečiai vis dar pirmavo dviženkliu skirtumu (72:62). Ketvirtąjį kėlinį uostamiesčio klubas laimėjo 10-ia taškų ir šventė užtikrintą pergalę – 96:76.