Kontaktai

Prezidentas – Remigijus Milašius
milasius@lkl.lt

Generalinis direktorius – Romualdas Brazauskas
brazauskas@lkl.lt

Vykdomasis direktorius – Žygimantas Surintas
zygimantas@lkl.lt

Marketingo direktorius – Arvydas Tamašauskas
arvydas@lkl.lt

Varžybų direktorė – Rasa Liuimienė
rasa@lkl.lt

Teisėjų direktorius – Algimantas Pavilonis
algimantas@lkl.lt

Projektų vadovė – Laura Ivaškaitė
laura@lkl.lt

Projektų vadovė – Gabrielė Šimelevičiūtė
gabriele@lkl.lt

LKL akademijos vadovė – Karolina Kairaitė
karolina@lkl.lt

Komunikacijos vadovas - Vaidas Leliuga
press@lkl.lt

Pasitikėjimo linija
pranesk@lkl.lt

Adresas:
Lietuvos krepšinio lyga
Verslo centras „Park Town“
Lvovo g. 101, LT-08104, Vilnius, LIETUVA
Tel.: +370 6 9447901
El. paštas: info@lkl.lt

Lietuvos krepšinio lygos atsiskaitomoji sąskaita
LT11 7044 0600 0032 1940
AB SEB bankas
Įmonės kodas 123656018
PVM kodas LT236560113