Vilniaus „Lietuvos ryto“ gynėjas Benas Madgenas sparčiai sveiksta po patirtos delnakaulio traumos ir ruošiasi grįžti į aikštę.

Vasarą komandą papildęs 32-ejų australas turėjo tapti vienu svarbiausių sostinės klubo žaidėjų, tačiau rimtai susižeidė spalio mėnesio mače prieš Klaipėdos „Neptūną“.

Po varžovo bandymo blokuoti metimą B. Madgenas negalėjo tęsti rungtynių, o po poros dienų jam buvo atlikta kairės rankos plaštakos operacija.

Nuo to laiko jis buvo priverstas praleisti dešimt „Lietuvos ryto“ komandos rungtynių.

„Reabilitacija vyksta pagal planą, o Benas jau gali treniruoti savo metimą. Tiesa, kol kas kontaktinio krepšinio jis žaisti negali.

Po savaitės bus atliekamas paskutinis apsilankymas pas chirurgą, po kurio jam, ko gero, bus leista treniruotis ir su pagrindine komanda. Planas – kad krepšininkas žaistų pilna jėga susitikime su „Partizan“ klubu“, – kalbėjo Vilniaus komandos gydytojas Mantas Ambraška.

Po FIBA pertraukos „Lietuvos rytas“ žais „Betsafe–LKL“ rungtynes su Kėdainių „Nevėžiu“ (gruodžio 2 d.), po trijų dienų lauks Europos taurės turnyro rungtynės su „Partizan“.

Į „Betsafe–LKL“ čempionato kovas B. Magdenas grįžtų per rungtynes su Kauno „Žalgiriu“ – lygos milžinų susitikimas vyks Kaune gruodžio 10 d.

Šį sezoną B. Madgenas „Betsafe-LKL“ čempionate per rungtynes pelno po 8,4 taško, atlieka 1,7 rez. perdavimo, o tolimus metimus meta 33,3 proc. taiklumu.

Epizodas, kai B. Madgenas patyrė traumą: