Sutartį su Vitorijos „Baskonia“ turintis Tadas Sedekerskis grįžta rungtyniauti į Lietuvą. Baskų klubas oficialiai skelbia, kad devyniolikmetis talentas pirmą kartą rungtyniaus „Betsafe–LKL“.

Nuomos pagrindais T. Sedekerskis žais Kėdainių „Nevėžio“ ekipoje. Skelbiama, kad tėvynėje T. Sedekerskis išbus iki sezono pabaigos.

Šį sezoną puolėjas pradėjo Burgoso „CB Miraflores“ komandoje, kurioje rungtyniavo kartu su Deividu Gailiumi, tačiau dažniau likdavo ant atsarginių suolelio, o tokia situacija nebuvo patenkintas nei jis, nei jauno krepšininko progreso siekianti „Baskonia“.

ACB pirmenybėse per susitikimą jis vidutiniškai žaidė po 11 minučių, per kurias rinko po 1,6 taško ir atkovojo po 2,9 kamuolio.

„Nevėžis“ „Betsafe–LKL“ pirmenybėse per 15 turų turi surinkęs 4 pergales ir rikiuojasi priešpaskutinis. Be to, Kėdainių klubas rungtyniauja ir FIBA Europos taurėje, kur iškopė į antrąjį etapą, o tarptautinių varžybų patirtis pravers ir T. Sedekerskiui.

Jo ir „Baskonia“ kontraktas galios dar penkerius metus – iki 2022-ųjų. Lietuviui žadamas šaukimas kitų metų NBA naujokų biržoje.