Vilniaus „Ryto“ kapitonas Chrisas Krameris sveiksta po traumos ir jau šį savaitgalį gali sužaisti pirmas rungtynes „Betsafe–LKL“ čempionate.

Klubas skelbia, kad įžaidėjas sparčiai sveiksta po riešo traumos ir turėtų būti pasiruošęs kito antradienio dvikovai su Malagos „Unicaja“. 

Didelė tikimybė, kad 30-metis įžaidėjas ant parketo pasirodys ir šio savaitgalio mače su Prienų „Skycop“.

Ch. Krameris šį sezoną žaidė tik vienose draugiškose rungtynėse, o pirmąjį „Betsafe-LKL“ susitikimą su Utenos „Juventus“ stebėjo nuo suolo. Tiesa, amerikiečio pagalbos tąkart neprireikė, nes vilniečiai laimėjo nesunkiai 87:57.

Minėtame mače vietinėse pirmenybėse nerungtyniavo ir Deividas Sirvydis, kuris praėjusią savaitę jautė riešo skausmus, tačiau į rikiuotę turėtų sugrįžti artimiausiu metu. 

V. Garasto taurės turnyro finale čiurnos traumą patyręs Martynas Echodas žaidė pirmajame „Betsafe-LKL“ sezono mače, tačiau vis dar yra kruopščiai prižiūrimas komandos gydytojų. Vidurio puolėjas turėtų būti pilnai pasiruošęs Europos taurės sezono kovoms, tačiau šią savaitę bus labiau tausojamas vietinėse pirmenybėse.

„Visi krepšininkai atsakingai ruošiasi kitoms „Betsafe-LKL“ rungtynėms bei tarptautinio sezono startui, – pasakojo vyr. komandos treneris Dainius Adomaitis. – Europos taurėje turėtume startuoti stipriausios sudėties ir negana to, nuolat ieškome pastiprinimo.“

Vilniaus „Rytas“ Europos taurėje startuoja jau kitą savaitę, spalio 2-ąją maču su „Unicaja“, o spalio 7 dieną į sostinę atvyks Kauno „Žalgiris“.