„Wolves“ nesunkiai pranoko svečius iš Klaipėdos

2024-01-27

Vilniaus „Wolves“ (13-5) pasiekė nesunkią pergalę savo namų tvirtovėje.

Nedo Pacevičiaus treniruojama komanda sostinėje 92:73 (30:17, 23:17, 22:21, 17:18) užtikrintai susitvarkė su Klaipėdos „Neptūnu“ (8-10).

Šeimininkų pranašumas pradėjo ryškėti įpusėjus pirmajam ketvirčiui, kuomet „Vilkai“ surengė spurtą 19:6, vainikuotą Kristupo Žemaičio tolimu metimu paskutinę kėlinio sekundę – 30:17. Per antrąjį ketvirtį atotrūkis dar kiek ūgtelėjo, o pirmąją mačo pusę uždarė dar vienas K. Žemaičio tolimas metimas – 53:34.

Nors klaipėdiečiai po pertraukos nebeleido vilniečiams dar labiau tolti, reikšmingai mažinti skirtumo jiems nepavyko, tad šeimininkai galiausiai šventė nesunkią pergalę.

Darsyk solidų pasirodymą surengė Jeffery Tayloras, pelnęs 23 taškus (4/7 trit.) ir surinko 20 naudingumo balų.

„Neptūno“ gretose vieninteliu šviesuliu buvo Zsomboras Maronka, parketą palikęs su 16 taškų savo sąskaitoje.

„Wolves“ šįkart vertėsi be Rasheedo Sulaimono.

„Wolves“: Jeffery Tayloras 23, Kristupas Žemaitis 12, Vaidas Kariniauskas 11, Christianas Mekowulu 10, Eigirdas Žukauskas 9, Arnas Beručka 8, Regimantas Miniotas 7.

„Neptūnas“: Zsomboras Maronka 16, Martynas Pacevičius 12, Ignas Sargiūnas 11, Žygimantas Janavičius ir Timas Lambrechtas po 7, Ąžuolas Tubelis ir Thomas Rutherforas 6.