Su kėdainiečiais vargo neturėjęs „Rytas“ pasiekė didžiausią sezono pergalę

2024-02-10

Vilniaus „Rytas“ (15-2) darsyk įrodė, kad „Jeep“ arenoje varžovų visuomet laukia sunkus vakaras.

Giedriaus Žibėno kariauna namuose 113:64 (30:18, 35:15, 23:15, 25:16) nušlavė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (4-14) ir pratęsė savo pergalių seriją „Betsafe-LKL“ iki aštuonių.

49 taškai – didžiausiu skirtumu pasiekta Vilniaus komandos pergalė šiame sezone.

Svečiai priešintis sugebėjo tik pirmajame ketvirtyje. Aukštesnę pavarą puolime įjungę vilniečiai dar iki pertraukos atitrūko per 30 taškų (62:31). Net turėdami tokį pranašumą sostinės krepšininkai neatsipalaidavo ir antroje mačo dalyje. Paskutiniąsias dešimt minučių „Rytas“ pasitiko su 40-ies taškų persvara (88:48). 100-ąjį tašką šeimininkams pelnė R.J. Cole'as, o finalinė sirena galiausiai užbaigė svečių kančias ant parketo.

Naudingiausias tarp vilniečių buvo Gytis Radzevičius, pelnęs 19 taškų (3/3 trit.), atkovojęs 9 kamuolius, atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus, 2 blokus ir surinkęs 32 naudingumo balus. Rezultatyviausias buvo Martynas Echodas su 21 pelnytu tašku.

Kėdainiečių gretose dviženklį taškų skaičių pelnė tik Ignas Vaitkus ir Seanas McNeilas, abų surinkę po 12 taškų.

Tai buvo paskutinė „Ryto“ repeticija prieš kitą savaitgalį Kaune vyksiantį Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (Citadele KMT) finalo ketvertą. Šeštadienį pusfinalyje vilniečiai kausis su Panevėžio „7bet-Lietkabeliu“. Citadele KMT finale Vilniaus klubas nėra buvęs nuo pat 2020-ųjų.

„Rytas“: Martynas Echodas 21, Gytis Radzevičius 19, Lukas Uleckas ir Gytis Masiulis po 12, Marcusas Fosteris 11, R.J. Cole'as ir Arnas Velička po 8, Justinas Gorhamas 7, Margiris Normantas 6.

„Nevėžis-Optibet“: Seanas McNeilas ir Ignas Vaitkus po 12, Zane'as Watermanas ir Justinas Marcinkevičius po 8, Carlosas Jurgensas 7, Amitas Ebo 6.