Mažeikių ekipa atsilaikė prieš „Pieno žvaigždes“

2024-03-27

Mažeikių „M Basket-Delamode“ (10-12) komanda pratęsė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (4-19) duobę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“).

Mažeikiškiai savo aikštėje 79:73 (17:22, 25:13, 24:22, 13:16) nugalėjo Aurimo Jasilionio auklėtinius.

Pastarieji patyrė dešimtą pralaimėjimą iš eilės ir nelaimėjo mačo nuo gruodžio 16 dienos.

Pirmasis kėlinys klostėsi gana lygiai, tik Tomo Lekūno ir Simo Jarumbausko metimai ketvirčio gale leido „Pieno žvaigždėms“ pirmauti 22:17. Giedrius Staniulis ir Kamau Stokesas greitai rezultatą persvėrė (25:24), o Mažeikių komanda po truputį krovėsi pranašumą – 39:29. Po dviejų ketvirčių šeimininkai buvo priekyje 42:35.

Po pertraukos G.Staniulio ir Einaro Tubučio taškai sutvirtino šeimininkų padėtį (51:37), tiesa, apie save vėl priminė T.Lekūnas. Būtent jo ir Darylo Douallos dėka pasvaliečiai neleido šeimininkams atitolti, skirtumas tirpo iki 8 taškų – 50:58.

Nors prieš akis buvo dar kėlinys ir šansų „Pieno žvaigždės“ turėjo, K.Stokesas juos po truputį tirpdė – 75:61. Su pražanga pataikęs J.Watsonas išlaikė pasvaliečių viltį gyvą (71:77), kai liko pusantros minutės, vis tik M.Paliukėno taškai tvirtino „M Basket-Delamode“ pergalę – 79:71.

Kovą dėl kamuolių Mažeikių klubas laimėjo 47 prieš 33.

Efektyviausias sezono rungtynes „Betsafe-LKL“ sužaidė G.Staniulis, pelnęs 18 taškų, atkovojęs 13 kamuolių ir rinkęs 34 naudingumo balus. Tam jam užteko 26 minučių.

Pasvalio komandai šįkart nepadėjo Kadeemas Jackas.

„M Basket-Delamode“: Giedrius Staniulis 18 (13 atk. kam., 5 rez. perd., 34 n.b.), Kay‘us Bruhnke 15 (8 atk. kam.), Kamau Stokesas 14, Martynas Gecevičius 11, Martynas Paliukėnas 9 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Einaras Tubutis 6.

„Pieno žvaigždės“: Jordanas Watsonas 21 (0/6 trit., 7 rez. perd.), Darylas Doualla ir Tomas Lekūnas – po 12, Simas Jarumbauskas (8 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Deante Johnsonas – po 8.