Ovidijus Galdikas sezonui rengėsi su Prienų–Birštono „Vytautu“, tačiau ne tik nedebiutavo „Betsafe–LKL“ pirmenybėse, bet ir baigia karjerą.

29 metų aukštaūgis teigė, kad dėl širdies problemų profesionaliai nebežais.

„Aš specialiai visą vasarą ilsėjausi, nes jutau, kad kažkas negerai, – portalui krepsinis.lt teigė O. Galdikas, vis dar registruotas „Vytauto“ gretose. – Po to ėmiau bėgti krosus ir atrodė, kad viskas susitvarkė, širdis ėmė švelniau veikti. Prienuose man davė žaisti po 25 minutes, bet aš vis tiek nesugebėdavau įmesti taškų ar net metimų nublokuoti.

Ovidijus Galdikas
Širdį suskausdavo, rankos ir kojos nutirpdavo. Bėgi, atrodo, viskas gerai, ir staiga tave pakerta. Net nemoku paaiškinti...

Širdį suskausdavo, rankos ir kojos nutirpdavo. Bėgi, atrodo, viskas gerai, ir staiga tave pakerta. Net nemoku paaiškinti... Tada ir supratau, kad galiu kažkiek sportuoti dėl savęs, bet profesionaliai – jau nebe.“

O. Galdikas praėjusį sezoną atstovavo Utenos „Juventus“ komandai ir per LKL rungtynes pelnydavo po 7,4 taško bei atkovodavo 3,1 kamuolio.

217 cm ūgio centras anksčiau sulaukė „New York Knicks“ dėmesio ir dalyvavo NBA vasaros lygoje, rungtyniavo Lenkijos ir Ispanijos aukščiausiose lygose.