LKL akademija

Lietuvos krepšinio lyga suteikia jaunimui galimybę prisiliesti prie šalies krepšinio ir kartu rūpintis jo gerove. LKL akademija – šeštąjį sezoną pradėjęs projektas, skatinantis abiturientus ir aukštųjų mokyklų studentus prisidėti prie LKL klubų veiklos.

LKL akademijos tikslas – suteikti studentams galimybę panaudoti savo žinias įgyvendinant LKL ir vietos bendruomenių projektus marketingo, komunikacijos, viešųjų ryšių ir renginių organizavimo srityse ypatingą dėmesį skiriant socialiniams projektams. Organizuodama šį projektą, LKL siekia atkreipti klubų dėmesį į perspektyviausius studentus, kurie po praktikos galėtų tęsti darbą klubuose. 

Projektas pradėtas vykdyti 2015 metais. LKL akademijos abiturientai išbandė save Panevėžio „Lietkabelio“, Klaipėdos „Neptūno“, „Prienų“, Kėdainių „Nevėžio“ ir Vilniaus „Ryto“ klubuose ir sėkmingai tęsia darbus jau po studijų.

Projektą vykdo ir studentais rūpinasi LKL ir klubų darbuotojai, su studentais bendrauja lygos partneriai. LKL akademijos studentams suteikiama galimybė mokytis iš savo srities profesionalų.