„Lietuvos rytas“ nesunkiai nugalėjo išretėjusią „Juventus“ ekipą

Autorius: E. Kirvelaitis
2017-11-11

Įtikinamą pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate iškovojo Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipa.

Visą mačą pirmavę vilniečiai namuose be didesnio vargo 83:70 nugalėjo išretėjusią Utenos „Juventus“ komandą.

„Buvo nemažai momentų, kurie kelia man klausimą apie nusiteikimą ir koncentracijos išlaikymą, – po rungtynių kalbėjo šeimininkų strategas Rimas Kurtinaitis. – Pergalė mane tenkina, bet kokybė – ne visai.“

„Lietuvos ryto“ ekipoje rezultatyviausiai žaidė Jimmy Baronas, pelnęs 23 taškus. Rokas Giedraitis pridėjo 17 taškų, o Loukas Mavrokefalidis ir Travisas Petersonas surinko po 10 taškų.

Uteniškių gretose tik du žaidėjai peržengė dviženklę pelnytų taškų ribą – Laronas Dendy pelnė 16, o Maksymas Kornienko 10 taškų.

„Rotacija pas mus yra juokinga, – ironizavo uteniškių vyriausiasis treneris Žydrūnas Urbonas. – Atvažiavome aštuoniese, o dviejų centrų juk neįleisi.“

„Lietuvos rytas“ bandė pabėgti nuo savo varžovų jau pirmoje rungtynių dalyje (46:32), tačiau susiėmę uteniškiai prieš ilgąją pertrauką sumažino deficitą iki vienženklio – 37:46.

Trečiajame kėlinyje vilniečiai dar labiau padidino savo pranašumą (66:51). Lemiamame ketvirtyje „Lietuvos rytas“ varžovų arčiau neprisileido ir šventė pergalę – 83:70.