„Žalgiris“ lengvai įveikė „Šiaulius“

Autorius: Ž. Vingelis
2017-11-12

Kauno „Žalgirio“ ekipa į savo sąskaitą įsirašė jau dešimtąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate.

Dar antrajame kėlinyje 20 taškų pranašumą susikrovę Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 80:51 lengvai įveikė „Šiaulius“.

Šiauliečiai, pelnydami vos 51 tašką, užfiksavo naują šio sezono nerezultatyvumo rekordą.

„Treneris akcentavo, jog nuo pat pradžių turime žaisti agresyviai, – kalbėjo rezultatyviausias mačo žaidėjas Gytis Masiulis. – Manau, jog asmeniškai man tai buvo vienos geriausių rungtynių. Džiaugiuosi leido daugiau laiko būti aikštelėje.“

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Paulius Valinskas, pelnęs 11 taškų, atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 16 taškų.

„Žalgirio“ gretose G. Masiulis pelnė 13 taškų ir atkovojo 6 kamuolius, Vasilije Micičius surinko 12 taškų, Pauliaus Jankūno sąskaitoje buvo 9 taškai ir 7 atkovoti kamuoliai.

„Mums reikia gerinti savo žaidimą nepaisant rezultato, – po aštunto iš eilės pralaimėjimo teigė „Šiaulių“ kapitonas Arminas Urbutis. – Trūksta tarpusavio supratimo, esame jauni žaidėjai. Reikia laiko, kad suprastume ką sako treneris ir tai perteikti aikštelėje.“

„Šiaulių“ ekipoje Omaras Prewittas įmetė 11 taškų, Donatas Sabeckis ir Laurynas Birutis (6 atk. kam.) po pridėjo 10 taškų.

Žalgiriečiai žymiai geriau dalinosi kamuoliu – 14 rezultatyvių perdavimų prieš 6 „Šiaulių“.

Kauniečiai dar pirmajame kėlinyje nutolo iki 10 taškų (16:6), o antrajame ketvirtyje skirtumas pasiekė ir 20 taškų (38:18).

Paskutiniojo ketvirčio pradžioje „Žalgirio“ pranašumas išaugo iki 30 taškų (66:36).