„Šiauliai“ įveikė „Pieno žvaigždes“ ir nutraukė 8 pralaimėjimų iš eilės seriją

Autorius: Ž. Vingelis
2017-11-19

Po aštuonių pralaimėjimų iš eilės į pergalių kelią „Betsafe–LKL“ čempionate sugrįžo „Šiaulių“ ekipa.

Nuo pat mačo pradžios dviženklį pranašumą susikrovę Antano Sireikos auklėtiniai 104:92 įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą.

„Visi žaidėjai suprato, jog nėra kur trauktis, reikia žaisti truputėlį kitaip, – po pergalingo mačo kalbėjo „Šiaulių“ strategas A. Sireika. – Visas krepšinio žaidimas priklauso vieni nuo kitų. Vieni geriau pataiko, kiti geriau veržiasi.“

Likus kiek daugiau nei minutei „Pieno žvaigždės“ priartėjo iki aštuonių taškų (88:96), tačiau netrukus tritaškį su pražanga pataikė Evaldas Šaulys ir panaikino visas svečių iš Pasvalio viltis išsigelbėti (100:88).

„Šventa vieta tuščia nebūna.“,– gerą E. Šaulio pasirodymą komentavo A. Sireika.

Aikštelės šeimininkai pavyzdingai dalinosi kamuoliu – šiauliečiai atliko net 27 rezultatyvius perdavimus, o pasvaliečiai vos 11.

„Šiaulius“ į pergalę vedė E. Šaulys, kuris pelnė 27 taškus, atkovojo 5 kamuolius ir surinko 33 naudingumo balus.

Po 16 taškų šiauliečių gretose pridėjo Laurynas Birutis ir Omaras Prewittas, Donatas Sabeckis įmetė 14 taškų ir atliko net 11 rezultatyvių perdavimų.

„Praktiškai visur buvome silpnesni, labai iš ritmo išmuša mikrotraumos, – po pralaimėjo teigė „Pieno žvaigždžių“ vyriausiasis treneris Rimantas Grigas. – Žaidėme nesusikoncentravę. Šlubuoja tiek gynyba, tiek puolimas.“

„Pieno žvaigždžių“ gretose Artūrs Ausėjs pelnė 20 taškų, Viačeslavas Bobrovas surinko 19 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, Steponas Babrauskas įmetė 15 taškų, Tomas Lekūnas pridėjo 13 taškų,

Šiauliečiai dar pirmajame kėlinyje nutolo iki dviženklės ribos (12:2), o iš karto po ilgosios pertraukos skirtumas peržengė ir 20 taškų žymą (59:37).