„Lietkabelio“, „Lietuvos ryto“ ir „Juventus“ pergalės draugiškose rungtynėse

2017-11-28

Panevėžio „Lietkabelio“, Vilniaus „Lietuvos ryto“, Alytaus „Dzūkijos“ ir Utenos „Juventus“ komandos sužaidė draugiškas rungtynes pasinaudodamos pertrauka nacionalinėse pirmenybėse ir Europos taurės turnyre.

„Lietkabelis“ 82:76 įrodė pranašumą prieš Rygos VEF klubą, nė vienas Panevėžio komandos krepšininkas nepraleido aikštėje daugiau nei 21 minutę, o progą pasireikšti gavo visi 12 registruotų žaidėjų.

Lukas Aukštikalnis pelnė 15 taškų (3/5 tritaškių), Simas Jasaitis – 10, Adas Juškevičius – 9 (3/5 tritaškių), Darjušas Lavrinovičius – 8, Kšištofas Lavrinovičius ir Lorenzo Williamsas pridėjo po 7 taškus.

Pralaimėjusiems 12 taškų pelnė Arnas Labuckas, taip pat atkovojęs 9 kamuolius.

Šeštadienį „Lietkabelis“ išvykoje kovos su Klaipėdos „Neptūnu“, šias „Betsafe–LKL“ rungtynes tiesiogiai transliuos BTV televizija.

O „Lietuvos rytas“ iškovojo pergalę dviejų Lietuvos klubų susitikime – 98:77 pranoko Alytaus „Dzūkiją“.

Rezultatyviausiai vilniečių gretose žaidė Robertas Carteris, pelnęs 22 taškus, 14 pridėjo Martynas Echodas, o Mindaugas Lukauskis surinko 11.

„Lietuvos ryto“ šeštadienį „Betsafe–LKL“ pirmenybėse lauks Kėdainių „Nevėžis“, susitikimas vyks Vilniuje.

„Juventus“ iškovojo pergalę išvykoje – 103:76 nugalėjo NKL pirmenybėse žaidžiantį Molėtų „Ežerūną“.

Utenos komanda „Betsafe–LKL“ rungtynes žais šeštadienį namie su „Šiauliais“.