V. Bobrovo vedamos „Pieno žvaigždės“ išvykoje įveikė be lyderių likusį „Nevėžį“

Autorius: Ž. Vingelis
2017-11-29

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ ekipa iškovojo penktąją pergalę „Betsafe–LKL“ čempionate ir turnyrinėje lentelėje pakilo į penktąją vietą.

Rimanto Grigo auklėtiniai trečiajame kėlinyje iššvaistė 11 taškų pranašumą, tačiau atsitiesė ir 73:68 įveikė Kėdainių „Nevėžį“. Šis išvakarėse liko be dviejų lyderių.

„Varžovų priekinė linija žaidė pasyviai. Tikėjausi, jog bus daugiau spaudimo po krepšiu.“,– vieną iš pagrindinių pergalės priežasčių išskyrė R. Grigas.

„Džiaugiuosi pergale, nes turėjome kelis pralaimėjimus iš eilės, – teigė „Pieno žvaigždžių“ strategas R. Grigas. – Visgi nežaidėme taip, kaip norėjome. Kai kuriuose momentuose mums daugiau pasisekė.“

Likus žaisti 25 sekundes „Pieno žvaigždės“ turėjo septynių taškų persvarą (71:64), tačiau netrukus „Nevėžis“ sumažino skirtumą iki trijų taškų (71:68). Visgi pražangų taktiką naudojusiems kėdainiečiams išsigelbėti nepavyko (73:68)

Naudingiausiu rungtynių žaidėju tapo Viačeslavas Bobrovas, pelnęs 18 taškų, atkovojęs 10 kamuolių, atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 30 naudingumo balų.

R. Grigas taip pat buvo patenkintas geru V. Bobrovo žaidimu: „Jis šiandien vėl sužaidė puikias rungtynes – pelnė daug taškų, atkovojo daug kamuolių ir atliko daug rezultatyvių perdavimų. Kadangi jis šiame buvo aukščiausias žaidėjas – stengėmės jį pamaitinti kamuoliais.“

„Pieno žvaigždžių“ ekipoje Tomas Lekūnas įmetė 17 taškų, Artūrs Ausėjs pridėjo 13 taškų, Trevono Hugheso sąskaitoje buvo 12 taškų ir 6 atkvoti kamuoliai.

Kėdainiečių komandoje Justas Tamulis pelnė 14 taškų, Gintautas Matulis pridėjo 10 taškų, Vladyslavas Koreniukas (9 atk. kam.) ir Rytis Juknevičius pridėjo po 8 taškus.

„Rungtynes pradėjome gerai, pirmajame kėlinyje turėjome iniciatyvą, tačiau antrajame ketvirtyje ją paleidome, – teigė „Nevėžio“ vyriausiasis treneris Ramūnas Cvirka. – Pritrūko gero lyderių žaidimo. Esant lygiam rezultatui ketvirtajame kėlinyje padarėme tris iš eilės klaidas – tai neatleistina.“

Nevėžio“ gretose debiutavęs Karlis Apsitis per 9 minutes pelnė 5 taškus ir surinko 3 naudingumo balus.

Per pertrauką „Nevėžį“ paliko lyderis Rihards Kuksiks, išvykęs į Italiją, tačiau šiose rungtynėse nežaidė ir amerikietis Malcolmas Grantas. R. Cvirka turėjo tam paaiškinimą: „Jis greičiausiai serga žvaigždžių liga. Vakar per treniruotę nesirgo, viskas buvo tvarkoje. Šiandien iš ryto jam, matyt, kažkas susisapnavo.“

Vėliau M. Grantas socialinėje erdvėje paskelbė, kad nerungtyniavo dėl vėluojančio atlyginimo.

„Pieno žvaigždžių“ atsarginiai žaidėjai bendrai pelnė vos septynis taškus, o „Nevėžio“ atsarginiai žaidėjai surinko 22 taškus.

Pirmojo kėlinio viduryje „Nevėžis“ turėjo devynių taškų pranašumą (13:4), tačiau jau trečiojo ketvirčio pradžioje rekordinė, 11 taškų persvara, priklausė „Pieno žvaigždėms“ (41:30).

Visgi tada kėdainiečiai atsakė spurtu 15:0 ir išsiveržė į priekį (45:41).