„Pieno žvaigždės“ pasirašė sutartį su Žygimantu Skuču

„Pieno žvaigždės“ pasirašė sutartį su Žygimantu Skuču

Autorius: LKL/M.Baublys
2014-08-13

Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ įsigijo dar vieną krepšininką. Sutartį su Aukštaitijos klubu pasirašė puolėjas Žygimantas Skučas.

Pasvaliečiai sukirto rankomis su antrąjį sezoną stipriausioje Lietuvos krepšinio lygoje žaisiančiu 22-ių metų kauniečiu Žygimantu Skuču. Praėjusiame sezone puolėjas rungtyniavo Kauno rajono „LSU-Atleto“ komandoje ir buvo vienas jos lyderių. Per 28 minutes krepšininkas pelnydavo po 11 taškų, po krepšiais sugriebdavo po 6 kamuolius. Geriausias rungtynes puolėjas sužaidė prieš Panevėžio „Lietkabelio“ ekipą, kai į jos krepšį įmetė 18 taškų bei atkovojo 15 kamuolių, bei surinkęs 37 naudingumo balus pasiekė sezono efektyvumo rekordą (vėliau jį pagerino Vaidas Čepukaitis 40 n.b.).

- Žygimantai, kodėl nusprendei karjerą tęsti „Pieno Žvaigždžių“ ekipoje? – lkl.lt paklausė Ž.Skučo.

- Nuo vaikystės labai mėgstu pieną (juokiasi). O jeigu rimtai, tai klubas pateikė optimaliausią pasiūlymą šiuo metu ir kadangi man patinka iššūkiai, todėl norėčiau su šia komanda įrodyti lietuviams, kad mes turime ateitį krepšinyje. Pastaruoju metu Lietuvoje daugėja legionierių ir nelieka vietos Lietuvos krepšininkams, kurie mano manymu gali daug ką nustebinti, bet tik laukia savojo šanso.

- O buvo kitų klubų pasiūlymų?

- Buvo, bet kaip ir sakiau Pasvalys pasiūlė geriausias man šiuo metu sąlygas, todėl aš čia, o ne kitoje komandoje.

- Kokia dabartinė tavo sportinė forma?

- Šiuo metu esu 80% pasiruošęs naujam sezonui, nes jau daugiau negu mėnuo treniruojuosi individualiai ir ruošiuosi artėjančiam sezonui.

- Ko tikiesi iš naujojo sezono?

- Noriu pasiekti geresnius rezultatas nei praeitame sezone, bet labiausiai noriu patobulėti ir sustiprėti asmeniškai.

- Ar „Pieno Žvaigždžių“ ekipa tai tavo karjeros laiptelis aukštyn?

- Tikrai taip, nes komanda praeitame sezone užėmė gana aukštą vietą LKL pirmenybėse,  o be to klubas žaidžia BBL turnyre, kur tave pamato kitų šalių komandos.

- Ar jau turi susidaręs nuomonę apie ekipos vyr. trenerį Mantą Šernių?

- Šio trenerio darbą teko matyti tik moterų krepšinyje, tačiau po susitikimo su šiuo strategu, nuomonė stipriai pasikeitė. Galiu drąsiai teigti, kad Šernius man paliko gerą įspūdį. Trenerio darbui jis puikiai tinka, nes turi daug ambicijų ir pasiryžęs sunkiai dirbti su jauna komanda.

- Komanda jauna, ar klubo vadovai užsiminė kokie sezono tikslai?

- Apie tikslus kol kas nieko nežinau, bet atsižvelgiant į praeito sezono rezultatus, komandos minimalus tikslas patekti į aštuntuką, pagrindinis tikslas patekti į LKL pirmenybių ketvertuką.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris