S. Jasaitis vedė „Lietkabelį“ į pergalę

2017-09-02

Antrą pergalę pasirengimo cikle pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ klubas. Jis namie 83:78 (26:12, 24:15, 17:28, 16:23) įveikė „Šiaulių“ krepšininkus.

Panevėžiečiai nuo pat dvikovos pradžios ėmė kontroliuoti situaciją (8:3) ir kėliniui pasibaigus buvo toli priekyje – 26:12. Antrajame ketvirtyje toliau „Lietkabelis“ dominavo abejose aikštės pusėse ir komandos išėjo ilsėtis rezultatui esant 50:27.

Po didžiosios pertraukos „Šiauliai“ atkuto ir ėmė artėti – 55:67 po trijų kėlinių. Ketvirtajame svečiai dar labiau sumažino deficitą, bet „Lietkabelis“ pergalės iš savo rankų nebepaleido.

Nugalėtojams Simas Jasaitis pelnė 22 taškus (3/4 tritaškiai, 6 atk. kam.), Lorenzo Williamsas – 13, Kšištofas Lavrinovičius – 11 (8 atk. kam.), Lukas Aukštikalnis – 10, Tomas Rimša pridėjo 8.

Pralaimėjusiems 18 taškų (4/9 tritaškiai) įmetė Nicholas Zeisloftas, 13 – Donatas Sabeckis, 12 – Laurynas Birutis, 11 surinko Šarūnas Beniušis.