„Šiaulių“ peržiūroje – rezultatyviausias NKL krepšininkas
Foto: bcsiauliai.lt

„Šiaulių“ peržiūroje – rezultatyviausias NKL krepšininkas

Autorius: bcsiauliai.lt
2018-04-06

„Šiaulių” krepšinio komanda pradeda braižyti būsimo sezono kontūrus ir į peržiūrą pakvietė Molėtų „Ežerūno” ekipai NKL lygoje atstovavusį Karolį Lukošiūną. 

195 cm ūgio krepšininkas buvo vienas iš savo komandos lyderių, o 2017 m. vilkėjo Lietuvos rinktinės marškinėlius U20 Europos čempionate Graikijoje, kuriame padėjo komandai užimti šeštą vietą.

20-metis gynėjas Molėtų ekipai, kuri jau baigė kovas NKL lygoje, šį sezoną pelnė po 17 taškų, atliko po 2,5 rez. perdavimo bei rinko po 14,3 naudingumo balo, vidutiniškai žaisdamas po 29 minutes per rungtynes.

K. Lukošiūnas tapo rezultatyviausiu NKL krepšininku, taip pat daugiausiai metė ir pataikė tritaškių. 

„Visų pirma, tai yra jaunas žaidėjas, atitinkanti mūsų klubo strategiją į savo gretas kviesti perspektyvų jaunimą. Tuo pačiu, tai – gerą krepšinį NKL lygoje demonstravęs krepšininkas, pirmaujantis pagal taškus ir tritaškius. Žiūrime į priekį ir, jei užsirekomenduos peržiūros metu, siūlysime ilgalaikę sutartį. Dabar jis, stebimas trenerių, sportuos mūsu komandoje iki sezono pabaigos. Po jo nuspręsime apie tolesnius žingsnius. Žinoma, jei atsiras poreikis, galbūt jį registruosime dar šio „Betsafe–LKL” sezono rungtynėms“, – kalbėjo klubo direktorius Mindaugas Žukauskas.

Naujų žaidėjų registracija šio sezono „Betsafe–LKL“ čempionatui baigėsi, tačiau klubai iki sezono pabaigos gali registruoti jaunus lietuvius, gimusius 1995 m. sausio 1 d. ir vėliau.

Artimiausias rungtynes „Šiaulių” komanda žais sekmadienį, balandžio 8 d. 17 val., namuose su Kėdainių „Nevėžiu”.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris