„Orakulo“ prognozė: pirmoji žalgiriečių pergalė Panevėžyje

„Orakulo“ prognozė: pirmoji žalgiriečių pergalė Panevėžyje

Autorius: lkl.lt
2017-06-06

Antradienį „Tete-a-Tete Casino – LKL” čempionato didžiojo finalo serijoje susigrums Panevėžio „Lietabelio“ bei Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Šarūno Jasikevičiaus armija sieks pirmą kartą šį sezoną laimėti „Cido“ arenoje bei per žingsnį priartėti prie pagrindinio trofėjaus. LKL.lt kartu su lažybų bendrove „Orakulas” pateikia šio mačo prognozę.

Panevėžio „Lietkabelis” – Kauno „Žalgiris” (18:00, Panevėžys, TV6)Pirmąsias dvejas finalo serijos rungtynes blankiai atrodęs „Žalgiris“ sprogo dvikovoje Kaune. Šarūno Jasikevičiaus kariauna varžovus įveikė 39 taškų skirtumu bei pasiekė antrą didžiausią LKL finalų pergalę istorijoje.

„Lietkabelio“ žaidime pozityvių ženklų įžvelgti yra sunku. Panevėžiečiai varžovus paleido nuo pirmųjų dvikovos minučių, o pranašumas augo visas rungtynes.

Visišką dominavimą aikštėje demonstravę žalgiriečiai savo pranašumą parodė ir pagal visus statistinius rodiklius, išskyrus blokuotus metimus.

„Nepavyko duoti kovos. Rungtynes pralošėme pirmoje pusėje. Iš kitos pusės, tai tik vienas pralaimėjimas, kad ir skaudus. Manau, kad namie galime atsitiesti“, – sakė Kazys Maksvytis

Šį sezoną ekipos buvo susitikusios 8 kartus ir visose rungtynėse triumfavo aikštelės šeimininkai. Tris pergalės „Cido“ arenoje šventė „Lietkabelis“ bei penkis kartus savų žiūrovų akivaizdoje laimėjo „Žalgiris“. 7 kartus ekipos buvo susitikusios Lietuvos krepšinio lygoje, o kartą – Karaliaus Mindaugo taurės finale.

Būtent „Cido“ arenos prakeiksmą šiandien reikės įveikti Jasikevičiaus armijai. Šioje arenoje šį sezoną vis dar nelaimėjo nė viena iš pirmojo ketverto komandų. 9 panevėžiečių pergalės iš 9 galimų.

Ne kartą žiūrovų lankomumą gerinęs „Lietkabelis“ siekia pamušti naują rekordą. Antrąjį finalo serijos mačą stebėjo 6969 žmonės, o maksimali „Cido“ arenos talpa yra kiek daugiau nei 7 tūkst.

„Lietkabelio“ gynyba privalo prigesinti Pauliaus Jankūno ir Edgaro Ulanovo duetą. Fantastiškai rungtyniaujantys kauniečiai yra rimčiausi pretendentai į naudingiausio finalo krepšininko prizą.

Svarbiausioje sezono serijoje Ulanovas pelno po 12,3 taško, atkovoja po 6 kamuolius bei renka po 20,3 naudingumo balo.

Jankūno sąskaitoje yra vidutiniškai pelnomi 14,7 taško, 5,3 atkovoto kamuolio bei 17,3 naudingumo balo.

Šis „Žalgirio“ duetas kartu renka daugiau nei trečdalį komandos naudingumo balų. Kauno ekipa vidutiniškai surenka po 96 naudingumo balus, Jankūnas ir Ulanovas – 37,6.

Pergalės siekiantiems panevėžiečiams labai reikės gero įžaidėjų žaidimo. Visos serijos metu Jasikevičiaus akcentuoti „Lietkabelio“ gynėjai atvedė ekipą į pergalę Panevėžyje, tačiau visiškai iš žaidimo buvo išjungti paskutinėje dvikovoje Kaune.

Šiandien „Lietkabelis“ stos į svarbiausią sezono mūšį. Pralaimėjimo atveju finalo serijos rezultatas taptų 1-3, o atsigauti iš tokio deficito rungtyniaujant prieš „Žalgirį“ būtų misija neįmanoma.

Visgi „Orakulas“ prognozuoja, kad kauniečiai šiandien įveiks „Cido“ arenos prakeiksmą ir per žingsnį priartės prie čempionų trofėjaus.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris