L. Birutis – antrą kartą iš eilės geriausias mėnesio krepšininkas
Foto: Fotodiena.lt

L. Birutis – antrą kartą iš eilės geriausias mėnesio krepšininkas

Autorius: LKL.LT
2018-05-01

„Šiaulių“ aukštaūgis Laurynas Birutis pripažintas naudingiausiu „Betsafe–LKL“ balandžio mėnesio krepšininku.

Vidurio puolėjas balandį pagal naudingumą pranoko visus konkurentus, o „Šiauliai“ demonstravo aukščiausią formą: per 8 rungtynes laimėjo 6 kartus, įskaitant įveiktą Kauno „Žalgirį“.

LAURYNAS BIRUTIS
Sezono pradžioje buvo sunku, nes dalis mūsų nebuvo žaidę LKL, po to buvo traumų. Bangavome, o dabar atrandame savo žaidimą.

„Pasiekimo nesureikšminu, svarbiausia, kad pasiekėme daug pergalių – dėl to smagu“, – apie pripažinimą LKL.LT sakė L. Birutis.

Jis per 8 rungtynes balandį pelnydavo po 16,9 taško (63 proc. dvitaškių), atkovodavo po 8,3 kamuolio ir rinkdavo po 23,4 naudingumo balo. Pagal šias tris kategorijas L. Birutis pirmauja tarp visų „Betsafe–LKL“ čempionato žaidėjų.

20-mečio L. Biručio vedami „Šiauliai“ po pergalių serijos užsitikrino penktą vietą „Betsafe–LKL“ reguliariajame sezone, nors praėjusį sezoną liko čempionato dugne.

„Sezono pradžioje buvo sunku, nes dalis mūsų nebuvo žaidę LKL, po to buvo traumų, – gerėjantį „Šiaulių“ žaidimą analizavo L. Birutis. – Bangavome, o dabar atrandame savo žaidimą.“

L. Birutis buvo paskelbtas geriausiuoju ir kovo mėnesį. Apdovanojimas krepšininkui bus įteiktas gegužės 15 d., kai „Šiauliai“ priims Panevėžio „Lietkabelį“ per antras ketvirtfinalio serijos rungtynes.

Į simbolinį geriausių mėnesio žaidėjų penketuką taip pat pateko gynėjai Donatas Sabeckis ir Dovis Bičkauskis bei puolėjai Žanis Peiners ir Eigirdas Žukauskas.

„Betsafe–LKL“ balandžio TOP5
Poz. Žaidėjas Komanda Eff
G D. Sabeckis Šiauliai 15,63
G D. Bičkauskis Juventus 22,67
F Ž. Peiners Lietkabelis 21,14
F E. Žukauskas Vytautas 20,17
C L. Birutis Šiauliai 23,38

D. Sabeckis sėkmingai maitino kamuoliais naudingiausią žaidėją L. Birutį ir rinkdavo po 15,63 naudingumo balo: 11,6 taško, 4 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai.

Utenos „Juventus“ gynėjas D. Bičkauskis žaidė geriausią mėnesį karjeroje ir rinkdavo po 22,67 naudingumo balo: 16 taškų, 4,5 atkovoto kamuolio ir 8,8 rezultatyvaus perdavimo.

Ž. Peiners sugrįžo į „Lietkabelio“ lyderio vaidmenį ir sužaidė geriausią mėnesį Lietuvoje rinkdamas po 21,14 naudingumo balo: 15,7 taško, 3,7 atkovoto kamuolio ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

„Vytauto“ aukštaūgis E. Žukauskas balandį rinkdavo po 20,17 naudingumo balo: 15,2 taško, 5,8 atkovoto kamuolio ir 3,8 rezultatyvaus perdavimo.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Medicinos tyrimų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris