Auklėtinių motyvaciją kvestionuojantis Š. Jasikevičius: „Man šitas „Žalgiris“ nesižiūri“
Foto: Fotodiena.lt/J.Elinskas

Auklėtinių motyvaciją kvestionuojantis Š. Jasikevičius: „Man šitas „Žalgiris“ nesižiūri“

Autorius: LKL.lt
2018-05-31

Kauno „Žalgirio“ komanda „Betsafe-LKL“ pusfinalio serijoje antrą kartą užtikrintai įveikė Panevėžio „Lietkabelį“ ir atsidūrė per žingsnį nuo pusfinalio, tačiau Šarūnas Jasikevičius savo auklėtinių žaidimu ir vėl buvo nepatenkintas. Strategas po rungtynių žaidėjams vėl turėjo priekaištų dėl motyvacijos.

„Man šitas „Žalgiris“ nesižiūri. Labai greitai pasikeitė vaizdas. Vėlgi, sugrįšime prie motyvacijos, tai svarbiausia bet kokiame darbe. Mes esame šitoje stadijoje, kur kažko laukiame. Nežinau ko – gal finalų, gal atostogų.

Negalvoju, kad žaidimas buvo geresnis nei pirmame mače. Reikia atsižvelgti į tai, kad varžovai neturėjo trijų startinio penketo krepšininkų, o 40 taškų pelnė antraeilį vaidmenį atliekantys žaidėjai. Prieš savaitę kovojome su „Fenerbahče“ ir CSKA, o dabar problemų pridaro Donatas Tarolis, su visa pagarba jam.

Donatas žaidė atsidavęs, šaunuolis, mūsų sistemos mokinys, bet tai nėra žaidėjai, prieš kuriuos kovojome Eurolygoje. Praleisti 40 taškų iš dviejų žaidėjų yra per daug. Vėl aibė psichologinių klaidų, pati kūno kalba daug ką sako. Anksčiau sakiau, kad nemalonu, dabar tas pats“, – spaudos konferencijoje kalbėjo Š. Jasikevičius.

Tuo metu „Lietkabelio“ strategas Ramūnas Butautas po pralaimėjimo savo žaidėjams didelių priekaištų neturėjo. Ir apie mažojo finalo seriją pagalvojantis treneris vylėsi, kad Kaune jau galės rungtyniauti Panevėžyje dėl smulkių traumų iš šono mačą stebėję Lorenzo Williamsas, Darjušas Lavrinovičius ir Simas Jasaitis.

„Rungtynės buvo panašios kaip Kaune, bet šiandien vaikinai įdėjo daugiau sielos, labiau stengėsi ir kovėsi iki pabaigos. Dėl to priekaištauti negalima. Nepatiko, kad ne vieną ir ne du kartus nesilaikėme nurodymų. „Žalgiris“ mus baudė už kiekvieną smulkmeną.

Tikiu, kad mūsų žaidėjai padarys išvadas, nes esame suaugę žmonės. Ne mes esame favoritai, laukia dar mažasis finalas. Norėdami kovoti pusfinalyje, turime laikytis drausmės visas 40 minučių. Negaliu priekaištauti žaidėjams, nes rungtyniavo tikrai iki pabaigos“, – kalbėjo R. Butautas.

Trečiosios serijos rungtynės sekmadienį bus žaidžiamos Kaune 17.20 val. 

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris