Nusibodo trinti mokyklos ar universiteto suolą, o sąžinė šnabžda nebemušti dinderio ir pradėti veikti? O gal esi pametęs galvą dėl krepšinio, tačiau atiduotum dar daugiau už galimybę sužinoti šios industrijos paslaptis?

Turime ypatingą pasiūlymą būtent Tau!

Lietuvos krepšinio lyga į sporto pasaulį išleido tris LKL akademijos laidas ir šį rudenį vėl kviečia jaunuolius mokytis dirbti krepšinio srityje.

Praktikos metu akademikai kurs ir įgyvendins projektus bei įgaus neįkainojamos patirties komunikacijos, rinkodaros bei sporto renginių organizavimo srityse.

Ketvirtus metus startuosianti LKL akademija padeda siekti svajonių ir įsitvirtinti įvairiose krepšinio organizacijose. Panevėžio „Lietkabelis“, Klaipėdos „Neptūnas“, „Prienai“, Kėdainių „Nevėžis“, Vilniaus „Rytas“ – tai klubai, kurių virtuves jau po studijų išbandė LKL akademijos nariai.

Vienas iš „Betsafe–LKL“ čempionato klubų kitais metais gali būti tavo naujas darbdavys!

Ko tikėtis „LKL akademijoje“?

  • Dirbsi su „Betsafe–LKL“ klubais, rėmėjais bei partneriais;
  • teorines žinias panaudosi praktikoje vykdant projektus;
  • įgysi neįkainojamos patirties krepšinio pasaulyje;
  • užduočių metu realizuosi save bei įgysi naujų įgūdžių;
  • kartu su idėjų kupina komanda sieksi aukščiausių rezultatų;
  • dėl lanksčių sąlygų galėsi derinti akademijos veiklą su mokslais ar darbu;
  • gausi LKL akademijos sertifikatą – tai dar vienas žingsnis Tavo ateičiai!

Šiemet LKL akademijoje dalyvauti kviečiami visi norintieji, baigę vidurinę mokyklą. LKL kviečia išnaudoti studijų metu įgytas teorines žinias sporto vadybos praktikoje!

Norintieji dalyvauti LKL akademijos atrankoje kviečiami užpildyti registracijos formą ir atsakyti į kelis užduočių klausimus, taip pat pateikti savo gyvenimo aprašymą.

Registruotis kviečiame iki rugsėjo 10 d. Pokalbiai su kandidatais vyks rugsėjo 10-14 d., atrinktus kandidatus informuosime iki rugsėjo 17 d.