„Nevėžio“ rankose – pirmasis sezono trofėjus

Autorius: kknevezis.lt
2018-09-05

Kėdainių „Nevėžis“ (3/0) tarptautinį krepšinio turnyrą „Kėdainiams – 646“ užbaigė pergalingai. Šįvakar aikštės šeimininkai įveikė Čerkasų „Mavpy“ (0/3) krepšininkus rezultatu 84:69 (24:24, 26:20, 21:14, 13:11) ir iškovojo pirmąjį trofėjų dar prieš prasidedant naujajam krepšinio sezonui.

Turnyre iškovoję tris pergales iš tiek pat galimų, kėdainiečiai antrus metus iš eilės tapo tarptautinio krepšinio turnyro, organizuojamo Kėdainių arenoje, nugalėtojais.

Didesnių sunkumų Ramūno Cvirkos auklėtiniai patyrė tik pirmojo kėlinio metu, po kurio rezultatas buvo lygus – 24:24.

Įpusėjus antrajam ketvirčiui „Mavpy“, vedama amerikiečio Brandon Young, vis dar kibo aikštės šeimininkams į atlapus – prabėgus penkioms minutėms, rezultatas švieslentėje vėl buvo lygus  – 37:37.

Vis dėlto kėlinio pabaigoje Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai spurtavo ir ilsėtis į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 6 taškų pranašumą – 50:44.

Antrojoje rungtynių dalyje su Regimantu Miniotu ir Jon-Christoper Fuller priešakyje  tarptautinio krepšinio turnyro šeimininkai tik didino savo persvarą, nebeprisileisdami varžovų arčiau.

Po trečiojo kėlinio Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai jau turėjo dviženklę, 13 taškų persvarą (71:58).

Įpusėjus ketvirtajam susitikimo kėliniui Čerkasų ekipos deficitas jau buvo pasiekęs 19 taškų ribą (63:82). Besibaigiant mačui, svečiai jį sušvelnino iki 13, tačiau paskutinės mačo atakos metu dvitaškiu metimu Kėdainių „Nevėžio“ pergalę 15 taškų skirtumu užtvirtino J. C. Fuller (84:69).

Kėdainių „Nevėžis“: R. Miniotas (5 atk. kam.) ir J. C. Fuller – po 15, Vladimiras Ševčenko ir Chaunsey Collis (4 rez. perd.) – po 12, Ignas Labutis 9 (5 atk. kam., 3 rez. perd.).

Čerkasų „Mavpy“: Vladimir Koniev 13 (8 atk. kam.), B. Young (5 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Dmytro Skapintsev – po 12, Igor Čiumakov – 10.

Turnyro „Kėdainiams – 646“ vicečempionais tapo Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai, o trečiąją vietą iškovojo Minsko „Tsmoki“.

Į simbolinį tarptautinio krepšinio turnyro „Kėdainiams – 646“ starto penketą pateko Kėdainių „Nevėžio“ gynėjas C. Collins ir atakuojantis gynėjas J. C. Fuller, Panevėžio „Lietkabelio“ vidurio puolėjas Mindaugas Kupšas, Minsko „Tsmoki“ krašto puolėjas Vitali Liutych ir Čerkasų „Mavpy“ sunkusis krašto puolėjas I. Čiumakov.