Puikiai rungtynes pradėjusi „Skycop“ parsivežė pergalę iš Šiaulių
LKL/BNS nuotr.

Puikiai rungtynes pradėjusi „Skycop“ parsivežė pergalę iš Šiaulių

Autorius: H. Augustynas
2018-10-03

Idealiai rungtynes pradėjusi Prienų „Skycop“ nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją ir iškovojo pergalę „Šiauliuose“.

Solidžią persvarą po dviejų kėlinių turėjusi „Skycop“ 100:90 įveikė „Šiaulius“ ir įsirašė antrąją pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.

Šiose rungtynėse „Skycop“ veteranas Mindaugas Lukauskis tapo penktuoju krepšininku „Betsafe–LKL“ istorijoje, kuris perkopė 5000 taškų ribą.

„Iš 40 minučių galbūt tik 15 žaidėme taip, kaip norėčiau, kad žaistume, – teigė „Šiaulių“ strategas Antanas Sireika. – Didžiausia bėda, kad klystame elementariose situacijose. Žaidėme prieš protingus žaidėjus ir jie išnaudoja visas situacijas, kuriose elementariai suabejojame. Negaliu labai pykti, kai kurie epizodai buvo geri, bet mums reikia daug išmokti.“

Puikiai startavę prieniškiai jau po 20-ies minučių turėjo saugų pranašumą – 55:40.

Vis dėlto po pertraukos „Šiauliai“ sugebėjo atkurti intrigą rungtynėse ir prieš lemiamą ketvirtį jau turėjo vienaženklį deficitą – 69:77.

Likus žaisti dar keturias minutes po Karolio Lukošiūno tritaškio su pražanga „Šiauliai“ jau atsiliko tik keturiais taškais (87:91). Tačiau tada sekė Michaelo Bruesewitzo tritaškis, Darjušo Lavrinovičiaus dvitaškis ir „Skycop“ vėl galėjo atsikvėpti lengviau.

„Šiose rungtynėse mus išgelbėjo geras puolimas, pataikymas, geras kamuolio vaikščiojimas, – kalbėjo „Skycop“ treneris Virginijus Šeškus. – Puolime žaidėme komandiškai, išskyrus tuos kelis momentus, kai paleidome iniciatyvą. Svečiuose žaidžiant visada reikia išlikti susikaupus, nesvarbu, kiek pirmauji. Praradome kontrolę ir gerai, kad Michaelas tritaškį pataikė, bet viskas galėjo apsiversti.“

Ramiau rungtynių pabaigą sužaidusi patyrusi „Skycop“ iškovojo dar vieną pergalę.

„Šiauliai“: Ignas Vaitkus 21, Arminas Urbutis 15 (10 atk. kam.),  Karolis Lukošiūnas 13, Christianas Terrellis 11.

„Skycop“: Ovidijus Varanausas (10 rez. perd.) ir Gintaras Leonavičius po 16, Martynas Gecevičius 15, Darjušas Lavrinovičius 14, Michaelas Bruesewitzas 12.

Rungtynių apžvalga:

Rungtynių komentarai:

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Techninis partneris