Deficitą panaikinęs „Nevėžis“ nugalėjo „Šiaulius“

2018-10-06

Kėdainių „Nevėžio“ (1/4) komanda iškovojo pirmąją pergalę „Betsafe–LKL“ pirmenybėse ir namuose 78:71 (11:28, 27:17, 19:13, 21:13) palaužė „Šiaulius“ (0/4).

Svarbus lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje, kuomet „Šiauliai“ pirmavo 63:59. „Nevėžis“ surengė atkarpą 8:0, persvėrė rezultatą, o Martyno Varno ir Regimanto Minioto metimai, nepaisant varžovų atsako, leido atitrūkti 75:69. Tai ir atvedė „Nevėžį“ prie pergalės.

Rungtynes „Šiauliai“ buvo pradėję galingai ir atitolę 33:11, bet „Nevėžis“ deficitą naikino spurtu 19:0 ir buvo persvėręs rezultatą.

„Šiauliai“ geriau užbaigė ketvirtį, sėkmingiau žengė į mačą ir po pertraukos, tačiau „Nevėžis“ nebeleido vėl pabėgti varžovams. Taip beliko išgyventi paskutinio kėlinio dramą.

„Nevėžis“: Aidas Einikis (4/8 trit., 23 naud. bal.) ir Gabrielius Maldūnas – po 16, M. Varnas 13, Chauncey Collinsas 11 (7 rez. perd.).

„Šiauliai“: Ignas Vaitkus 19 (6 atk. kam., 21 naud. bal.), Benas Griciūnas ir Evaldas Šaulys – po 10, Christianas Terrellas (6 rez. perd.) ir Kristupas Žemaitis – po 7.

„Buvo gražios rungtynės, vyrai kovėsi, buvo gerų vaizdų. Nesmagu, kad pralaimėjome, bet pamatėme, kad galime žaisti geriau, greičiau, jaunatviškiau. Bet kai ateina įtampa, ketvirti kėliniai, mums kažko pritrūksta.

Reikia tik mokėti dalintis kamuoliu, nors kol kas neužtenka mums tam proto. Tačiau pasitikiu žmonėmis ir noriu juos išauklėti“, – sakė „Šiaulių“ strategas Antanas Sireika.

„Antrąkart šį sezoną rungtynes pradėjome prastai. Sunku pasakyti, kas nutinka, gal žaidėjai neatlaiko įtampos. Praradome rungtynių kontrolę, bet paskui kėlinius laimėjome ir rezultatas tapo teigiamas. Sveikinu komandą su pirma pergale. Dirbsime toliau“, – mačą komentavo Ramūnas Cvirka.