„Orakulo“ prognozė: žūtbūtiniai mūšiai Prienuose ir Pasvalyje

„Orakulo“ prognozė: žūtbūtiniai mūšiai Prienuose ir Pasvalyje

Autorius: lkl.lt
2017-05-03

Trečiadienį „Tete-a-Tete Casino – LKL” čempionate Pasvalio „Pieno žvaigždės” ir Prienų–Birštono „Vytautas” mėgins išlyginti ketvirtfinalio serijų rezultatus. LKL.lt kartu su lažybų bendrove „Orakulas” pateikia šių rungtynių prognozes.

Pasvalio „Pieno žvaigždės” – Vilniaus „Lietuvos rytas” (18:00, Pasvalys, TV6)Milžinišką smūgį pirmajame ketvirtfinalio mače patyrusios „Pieno žvaigždės“ mėgins atsitiesti savų žiūrovų akivaizdoje.

Pirmoje dvikovoje viską niokojantį žaidimą demonstravęs „Lietuvos rytas“ po trijų kėlinių turėjo sukaupęs net 44 taškų persvarą (93:49). Ramūnas Cvirka po mačo abejojo savo auklėtinių užsivedimu bei noru žaisti.

„Žaidimu, gynybos kokybe ir komandos užsivedimu esu labai nusivylęs. Užsivedimas turi būti ne rūbinėje, o aikštelėje. Išėjus į aikštelę, norai dirbti dingsta“, – sakė Cvirka.

Aiškią autsaiderių etiketę serijoje turintys pasvaliečiai nebeturi kur trauktis – šios dienos dvikova galimai paskutinė šiame sezone namų arenoje. Motyvacijos kautis privalo būti aukščiausiame taške. „Pieno žvaigždės“ neturi pranašumo nė vienoje pozicijoje, tad tik komandiniu darbu bei nusiteikimu gali mesti rimtą kovą svečiams iš Vilniaus.

„Lietuvos rytas“ pirmajame mače puolime daug žaidė prieš pasvaliečių gynėją Derricką Low, kuris pasižymi labai silpna gynyba. Akivaizdu, kad tai davė vaisių ir kad šiandien komandos draugai turės dažniau padėti pagrindiniam ekipos įžaidėjui.

„Orakulas“ prognozuoja, kad vilniečiai iškovos antrąją pergalę ketvirtfinalio serijoje.

Prienų–Birštono „Vytautas” – Panevėžio „Lietkabelis” (18:30, Prienai)Pirmasis susitikimas tapo netikėtai dramatiškas, kuriame pergalę nulėmė Gintaro Leonavičiaus paskutinės sekundės metimas.

Panevėžiečiai turi didelį pranašumą – žymiai ilgesnį atsarginių žaidėjų suolelį. „Vytauto“ strategas pirmoje dvikovoje praktiškai vertėsi tik su 6 žaidėjais, o komandai taškus pelnė tik startinio penketuko krepšininkai. Treneris nebuvo linkęs pasitikėti iš NKL atėjusiu jaunimu dėl jų patirties trūkumo.

„Jaunimui labai sunku. Jie ekipoje yra tik dvi savaites, tad tokiose rungtynėse juos įleisti yra labai sudėtinga. Metėme juos į aikštę tris kartus, tačiau tris kartus dėl to ėjome į apačią“, – sakė prieniškių strategas.

„Lietkabelis“ pirmajame mače sugebėjo sutvarkyti savo amžiną bėdą – kovą dėl atšokusių kamuolių. Kazio Maksvyčio armija nusiėmė net 17 kamuolių daugiau už prieniškius. Tai daugybė papildomų atakų.

Virginijus Šeškus neslepia, kad traumuotų žaidėjų sugrįžimo jis nesitiki, tad teks verstis su turimais resursais, o tai stipriai palengvina panevėžiečių darbą. Pirmajame susitikime Regimantas Miniotas žaidė 40 minučių, o Artūras Valeika, Vytenis Čižauskas ir Vytenis Lipkevičius – virš 36 minučių. Natūralu, kad „Vytauto“ krepšininkams gali pritrūkti jėgų.

Puikią kovą varžovams davęs „Vytautas“ mėgins išlyginti serijos rezultatą, tačiau „Orakulas“ spėja, kad šiandien pergalę švęs „Lietkabelis“.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris