Echodo benefisas neišgelbėjo „Šiaulių“ nuo pralaimėjimo „Neptūnui“

Autorius: E.Kirvelaitis
2017-04-26

Martynas Echodas pagerino šio „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionato sezono rezultatyvumo rekordą, tačiau to neužteko ƒ„Šiaulių“ komandos pergalei. Šiauliečiai išvykoje 78:85 nusileido Klaipėdos „Neptūno“ ekipai.

Rezultatyvi pradžia. Pirmąjį ketvirtį sėkmingiau pradėjo „Neptūnas“ (10:5), kuris pirmavo didžiąją kėlinio dalį. Pirmąsias dešimt minučių dviem tritaškiais iš eilės baigė praėjusios savaitės naudingiausiuoju žaidėju pripažintas Donatas Sabeckis ir „Šiauliai“ pirmą kartą išsiveržė į priekį – 27:29.

Totalinis puolimas. Puolimu paremtą krepšinį abi komandos pratęsė ir antrajame kėlinyje – jį 28:24 laimėjo aikštės šeimininkai, kurie prieš ilgąją pertrauką pirmavo – 55:53.

Slaptas ginklas. Slaptu klaipėdiečių ginklu puolime tapo Aidas Einikis. Žymaus krepšininko Gintaro Einikio sūnus per pirmąją rungtynių dalį pelnė 10 taškų, pataikydamas 3 tolimus metimus iš 4 bandymų.

Lyderis. „Šiaulių“ ekipoje išsiskyrė Martynas Echodas – aukštaūgis per pirmuosius du kėlinius pelnė net 24 taškus (8/10 dvit., 8/9 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

Aprimo. Po ilgosios pertraukos abiejų komandų rezultatyvumas kiek sumažėjo, ketvirtį minimalia persvara (16:15) laimėjo „Neptūnas“, kuris ir pirmavo prieš ketvirtąjį kėlinį – 71:68.

Pabaiga. Ketvirtajame kėlinyje „Šiauliai“ pritrūko kvapo, o tuo pasinaudoję aikštės šeimininkai išsaugojo turėtą pranašumą ir šventė pergalę – 85:78.

Rekordas. Šiauliečių aukštaūgis M. Echodas pagerino šio sezono rezultatyvumo rekordą – kaunietis pelnė net 38 taškus (13/18 dvit., 12/13 baud.).

Neptūnas“: Aidas Einikis (4/6 trit.) 17 tšk., Chrisas Loftonas (5/5 trit.) 15 tšk., Laurynas Beliauskas 8 tšk.

Šiauliai“: Martynas Echodas (13/18 dvit., 12/13 baud.) 38 tšk., Lukas Aukštikalnis 14 tšk., Donatas Sabeckis (14 rez. perd.) 13 tšk.