Ką S. Jasaitis veikė klodamas parketą, o Š. Jasikevičius – televizijos stotyje?
Foto: LKL

Ką S. Jasaitis veikė klodamas parketą, o Š. Jasikevičius – televizijos stotyje?

Autorius: LKL.lt
2018-12-17

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai Paulius Jankūnas ir Aaronas White‘as matavosi klubo simbolio Žalgirinio ir jo vaiko kostiumus, Vilniaus „Ryto“ masažuotojas Juozas Petkevičius skutosi ilgai augintą barzdą, Panevėžio „Lietkabelio“ lyderis Simas Jasaitis į „Siemens“ arenos vidurį vežė ir klojo krepšinio aikštės parketą, o „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius dirigavo transliacijai sėdėdamas kilnojamos televizijos stoties režisieriaus kėdėje.

Ką šiose neįprastose sau vietose veikė ryškiausi Lietuvos krepšinio lygos veidai?

Visi jie pradėjo ruoštis Karaliaus Mindaugo taurės turnyrui, kurio finalo ketvertas vasario 16-17 d. vyks Vilniaus „Siemens“ arenoje, o bilietus jau dabar galima įsigyti Tiketa.lt.

Geriausių Lietuvos krepšinio klubų atstovai trumpam pabėgo nuo krepšinio ir dalyvavo renginio reklaminio klipo filmavime.

„Iki šio neteko būti šioje kėdėje, – po filmavimo kilnojamoje televizijos stotyje sakė Š. Jasikevičius. – Daug kamerų, visokių mygtukų. Paprastas žmogus čia pasimestų.“

Bene sudėtingiausia užduotis filmavime – Klaipėdos „Neptūno“ aukštaūgiui Simui Galdikui. Tarsi ruošdamasis LKL snaiperio konkursui jis turėjo pataikyti tritaškį... užrištomis akimis.

Ruošdamasis svarbiausiam krepšinio sezono savaitgaliui prakaitą iš anksto lieti pradėjo komentatorius Vaidas Čeponis, pramoginei renginio daliai ruoštis pradėjo į roko žvaigždes įsikūniję Prienų „Skycop“ žaidėjai broliai Lavrinovičiai ir Gintaras Leonavičius.

„Jaučiamės puikiai, sužinojome Lionios sugebėjimus – kad jis ne tik puikus krepšininkas ir žmogus, bet ir geras dainininkas, – po filmavimo šypsojosi Lavrinovičiai. – Džiaugiamės, kad viskas puikiai pavyko. Tikimės, kad ir sirgaliams patiks rezultatas. Buvo smagu pabūti rockstarais.“

P. Jankūnui teko apsirengti Žalgirinio kostiumu. Pasak „Žalgirio“ kapitono, po šio filmavimo jis pradėjo jausti didesnę pagarbą komandos talismanui.

„Žalgirinis dėl dalykų, kuriuos daro aikštėje, dabar nusipelno dar daugiau mūsų pagarbos. Jei man tektų nueiti į areną su šiuo kostiumu per rungtynes, turbūt iš pradžių būtų smagu, bet vėliau baisu. Žalgirinis – profesionalus, daug triukų moka, o kai įeitų į aikštę toks medis kaip aš – visi suprastų, kad kažkas ne taip“, – juokėsi P. Jankūnas.

Krepšininkų darbo rezultatą bus galima pamatyti jau netrukus, o kol kas galima pasigrožėti nuotraukomis iš filmavimo aikštelių.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris