„Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės turnyras kasmet padovanoja įspūdingų pasirodymų žiūrovams, o šių metų renginys bus ypatingas – gyvenimo pasirodymo laukia žmonės su specialiaisiais poreikiais.

Projekto iniciatoriumi tapo amerikietis Aaronas Spevakas – jis su būgnininkų grupe inicijavo muzikinį projektą, įtraukiantį specialių poreikių turinčius žmones.

„Kidy Tour“ KMT finalo ketverto programa
Laikas Įvykis
Vasario 16 d. (šeštadienis)
12.30 val. „Karalienės taurės“ finalas
15.10 val. Pirmas pusfinalis: „Žalgiris“ – „Lietkabelis“
17.30 val. Antras pusfinalis: „Rytas“ – „Neptūnas“
Vasario 17 d. (sekmadienis)
11 val. „LKL ateities taurės“ finalas
14 val. Rungtynės dėl 3 vietos
16.15 val. „LKL snaiperis 2019“
17.40 val. Finalas (pertraukėlėse – metimai dėl 100 tūkst. eurų 
ir dėl naujo „Mercedes-Benz“)
Bilietus į renginį platina TIKETA

„Mums labai svarbu parodyti, ką specialiųjų poreikių žmonės sugeba. Tai yra pirmas kartas, kada vykdau tokį projektą ir supratau, kad šie žmonės – neįtikėtiniׅ“, – sake A. Spevakas.

Įprastai per „Kidy Tour“ KMT renginį žiūrovai galėdavo mėgautis koncertais, šį kartą į „Siemens“ areną susirinkę aistruoliai mėgausis įvairiais pasirodymais.

Vienas tokių – tarptautinis muzikinis pasirodymas, kurio centre atsidurs specialiųjų poreikių žmonės.

„Šių metų renginio idėja – ruoštis kovai, o tai atsispindi mūsų komunikacijoje, – sakė Šarūnas Mazalas, LKL komunikacijos direktorius. – Šie žmonės, kuriuos įtraukėme, kovoja nuolatos. Tačiau pastaraisiais mėnesiais jie ruošiasi ypatingai kovai. Jie patys sako, kad tai jų gyvenimo pasirodymas.

Mūsų tikslas – integruoti specialiųjų poreikių žmones į visuomenę, parodyti, kad ir jie geba kurti šventę. Jų pasirodymas turėtų pakelti žiūrovus iš savo vietų, galbūt vieną kitą privers ir nušluostyti ašarą. Tai bus turbūt dramatiškiausias pasirodymas turnyro istorijoje.“

Išsamus reportažas apie šį projektą – LKL TV reportaže::