„Kidy Tour“ Karaliaus Mindaugo taurės finalinio ketvertu metu vykusiame snaiperio konkurse triumfavo Prienų „Skycop“ taikliarankis Martynas Gecevičius.

Snaiperis visuose trijuose etapuose surinko bent 20 taškų, o finale nepaliko vilčių Kėdainių „Nevėžio“ legionieriui Adonte Parkeriui.

M. Gecevičius pirmajame etape surinko 20 taškų, pusfinalyje 22, o finale net 24. Jam neprilygo Kėdainių legionierius, surinkęs 16 taškų. Pusfinalyje „Skycop“ lyderiui ir A. Parkeriui nusileido 11 taškų surinkęs Kauno „Žalgirio“ talentas Lukas Uleckas bei „Šiaulių“ snaiperis Karolis Lukošiūnas, surinkęs 18 taškų.

Krepšininkas Komanda Pirmas etapas Pusfinalis Finalas
Martynas Gecevičius Skycop 20 22 24
Adonte Parker Nevėžis 17 21 16
Karolis Lukošiūnas Šiauliai 22 18 -
Lukas Uleckas Žalgiris 18 11 -
Marius Runkauskas Juventus 16 - -
Dominykas Domarkas Dzūkija 15 - -
Gytis Radzevičius Juventus 14 - -
Deividas Sirvydis Rytas 14 - -
Saulius Kulvietis Lietkabelis 13 - -
Laurynas Bieliauskas Neptūnas 12 - -
Mindaugas Lukauskis Skycop 11 -  
Tomas Lekūnas Pieno žvaigždės 8 - -

Būtent M. Gecevičius ir buvo laikomas snaiperių konkurso favoritu. Vis dėlto pats apie šią etiketę per daug negalvojo.

„Stengiausi apie tai per daug negalvoti, nors kiti ir minėjo, kad galiu būti favoritu. Tai uždeda papildomos įtampos, bet tuo pačiu ir noro įrodyti, kad gali laimėti. Galva buvo pailsėjusi nuo krepšinio. Penkias dienas neturėjau krūvio ir žinojau, kad Vilniuje tikrai nenušvilps. Tai davė palaikymo ir padėjo“, – teigė M. Gecevičius.

Taikliausias „Betsafe–LKL“ metikas Gytis Radzevičius iškrito dar pirmajame etape, kai surinko 14 taškų. Tuo metu specialaus kvietimo sulaukęs praėjusių metų nugalėtojas Mindaugas Lukauskis surinko tik 11 taškų ir užėmė priešpaskutinę vietą.

Vyriausias lygos krepšininkas aplenkė tik Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ puolėją Tomą Lekūną, kuris pakeitęs savo komandos draugą Gytį Sirutavičių surinko vos 8 taškus.

Namų sienos nepadėjo ir Deividui Sirvydžiui. Vilniaus „Ryto“ krepšininkas taip pat iškrito pirmajame etape, kai surinko 14 taškų. Tuo metu 5 tritaškius bronziniame finale pataikęs Saulius Kulvietis snaiperių konkurse iš kovos pasitraukė surinkęs 13 taškų.