„Dzūkija“ iškovojo itin svarbią pergalę prieš „Nevėžį“

Autorius: E.Kirvelaitis
2017-04-01
Svarbią pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate iškovojo Alytaus „Dzūkijos“ ekipa. Alytiškiai namuose po įtemptos kovos 83:73 nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ komandą. Po šios pergalės „Dzūkija“ įsitvirtino aštuntoje turnyrinės lentelės pozicijoje, leidžiančioje patekti į atkrintamąsias varžybas.

Lygi kova. Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai – įpusėjus pirmajam kėliniui švieslentėje degė lygus rezultatas (14:14).

Taškų badas. Po to sekė apie dvi minutes trukusi abiejų komandų taškų sausra, kurią tritaškiu nutraukė Vaidotas Volkus (15:20).

Su sirena. Anatolijus Kaširovas pataikė dvitaškį su sirena ir po pirmųjų dešimties minučių išvedė „Dzūkiją“ į priekį – 24:22.

Sausra. Antrasis kėlinys taip pat prasidėjo nerezultatyviai. Po Pauliaus Petrilevičiaus dvitaškio abi komandos beveik 3 minutes nepelnė nė taško, kol taškų badą nutraukė A.Kaširovas (25:24).

Mūšis. Aikštėje ir toliau vyko atkakli kova, o prieš ilgąją pertrauką 4 taškų pranašumą turėjo aikštės šeimininkai – 36:32.

Dviženklis. Po ilgosios pertraukos Karolis Guščikas pelnė 10-ąjį savo tašką ir „Dzūkijos“ persvara pirmą kartą pasiekė dviženkę ribą (44:34).

Priartėjo. Trečiojo kėlinio pabaigoje alytiškiai pirmavo 9 taškais (56:47), tačiau 7 taškais be atsako ketvirtį baigę svečiai prieš lemiamą ketvirtį sumažino atsilikimą – 56:54.

Svarbi pergalė. Ketvirtajame kėlinyje „Nevėžis“ bandė kabintis varžovams į atlapus, tačiau „Dzūkijai“ vis pavykdavo išlaikydavo saugų atstumą bei švęsti itin svarbią pergalę – 83:73.

Dzūkija“: Anatolijus Kaširovas 16 tšk., Jamesas Gavinas 15 tšk., Alejandro Hernandezas 13 tšk., Gediminas Navickas 9 tšk., Karolis Guščikas 8 tšk., Julius Kazakauskas (9 atk. kam.) ir Osvaldas Mačernis po 7 tšk.

Nevėžis“: Toni Prostranas 16 tšk., Jermaine'as Love'as 15 tšk., Karolis Petrukonis (9 atk. kam.) 13 tšk., Ignas Vaitkus 10 tšk.