„Šiaulių” ekipoje – gynėjas iš JAV
Foto: totalbaschet.ro

„Šiaulių” ekipoje – gynėjas iš JAV

Autorius: bcsiauliai.lt
2019-07-26

„Šiaulių” krepšinio komandoje rungtyniaus dar vienas amerikietis. Prie komandos prisijungė 26 metų gynėjas Kevinas Hardy, su kuriuo pasirašyta vienerių metų sutartis.

188 cm ūgio krepšininkas, galintis žaisti tiek įžaidėjo, tiek atakuojančio gynėjo pozicijoje, praėjusiame sezone rungtyniavo Rumunijos vicečempiono Sibiu CSU, kuriame su pertrauka praleido trejus metus, gretose, kur rinko 14,2 taško, atlikdavo 4,2 rezultatyvaus perdavimo, atkovodavo 6,8 bei perimdavo 2,2 kamuolio per rungtynes, aikštėje praleisdamas po 31 minutę.

Dusyk jis buvo išrinktas dalyvauti Liga Nationala „Visų žvaigždžių“ rungtynėse, o 2017 m. tapo ir dėjimų konkurso nugalėtoju. Krepšininkas du metus paeiliui portalo eurobasket.com buvo pripažintas geriausiai Rumunijoje besiginančiu krepšininku.

Prieš sugrįždamas į Europą, 2017-2018 m. sezone K.Hardy atstovavo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) G-Lygos „Rio Grande Valley Vipers” komandai, kur jam buvo skirtas rotacijos žaidėjo vaidmuo (11,7 min., 2,1 tšk, 1,8 rez. p., 1,1 per. kam.).

„Šis žaidėjas yra tikras darbinis arkliukas – labai šoklus ir atletiškas gynėjas, galintis žaisti keliose pozicijoje, kuris duos mums praėjusiame sezone labai trūkusios jėgos, kibumo gynyboje bei greičio puolime. Tikimės, kad jis patiks mūsų gerbėjams, nes gali labai efektingai užbaigti atakas dėjimais ir nors nepasižymi snaiperio savybėmis, tačiau puikiai išnaudoja savo privalumus – fizinę jėgą, kovingumą ir juodą darbą aikštelėje”, – apie amerikietį kalbėjo „Šiaulių” klubo direktorius Mindaugas Žukauskas.

K.Hardy yra jau ketvirtasis komandos naujokas. Be jo, „Šiauliai” pasirašė sutartis su naudingiausiu NKL čempionų krepšininku Aurimu Urbonu, latvių snaiperiu Daviu Geku bei susigrąžino Šiauliuose jau žaidusį Akeemą Wrightą.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Transliacijų partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris