Kontrolinių rungtynių cikle – dar viena triuškinama „Juventus“ pergalė

Autorius: utenosjuventus.lt
2019-09-05

Po pergalės Anykščiuose į savo areną sugrįžę Utenos „Juventus“ krepšininkai iškovojo antrąją pergalę kontrolinių rungtynių cikle. Rungtynėse už uždarų durų Ž.Urbono auklėtiniai užtikrintai – 94:61 (21:21, 27:11, 22:12, 24:17)  įveikė Uogrės BK „Ogre“ ekipą iš Latvijos.

Nors rungtynių pradžioje uteniškiams sekėsi sunkiau, dar pirmos rungtynių pusės pabaigoje aikštės šeimininkai susikrovė solidžią, 16 taškų persvarą (48:32). Po ilgosios pertraukos ant parketo žengusios komandos demonstravo itin kietą kovą, o situaciją kontroliavę Žydrūno Urbono auklėtiniai iškovojo dar vieną triuškinamą pergalę (94:61).

Pirmoje rungtynių dalyje nesunkią čiurnos traumą patyrę legionierius Bryantas Crawfordas, tačiau aikštelėje žaidėjas daugiau nepasirodė.

Ketvirtojo kėlinio viduryje komandos vyr. treneris Ž.Urbonas suteikė šansą ir jauniausiam komandos žaidėjui Martynui Žvirbliui. Šis per beveik 5 aikštelėje praleistas minutes pelnė 3 taškus (tritaškiai 1/1) bei atkovojo vieną kamuolį.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 22 taškus pelnęs bei 29 naudingumo balus surinkęs Gytis Radzevičius (3/3 tritaškiai, 4/6 dvitaškiai, 9 atk. kam.). 15 pridėjo Shannonas Scottas (5/6 dvitaškiai), 14 – Ignas Vaitkus (2/4 tritaškiai, 4 per. kam.), 13 – Vytautas Šulskis (3/4 dvitaškiai, 8 atk. kam., 4 per. kam), 11 – Žygimantas Skučas (5 atk. kam., 4 rez. perd.), 8 – Marius Runkauskas (2/5 tritaškiai), 4 – Arminas Kleišys (2/3 dvitaškiai), po 3 – Julius Jucikas (1/2 dvitaškiai) ir Martynas Žvirblis (1/1 tritaškiai), 1 – Arnas Beručka (4 rez. perd.)

Svečių gretose išsiskyrė Jamesas Batemonas, kurio sąskaitoje 23 taškai (5/7 dvitaškiai) ir 5 atkovoti kamuoliai.

Jau po dviejų dienų „Juventus“ krepšininkai vyks į Anykščius, kur lauks dar vienas kontrolinis mačas – šįkart su Baltarusijos vicečempione Mogiliovo „COR-Borisfen“ komanda.

Rugsėjo 11 dieną Ž.Urbono auklėtiniai sugrįš į Utenos areną bei susikaus su viena pajėgiausių Ukrainos komandų Južno „Chimik“. Šias rungtynes galės stebėti 2019/20 metų sezono abonementus įsigiję krepšinio mėgėjai. Prieš dvikovą bus galimybė popierinį abonementą pasikeisti į plastikinę kortelę. Tikslus rungtynių laikas bus paskelbtas kiek vėliau.