„Žalgiris“ užtikrintai triumfavo Kėdainiuose

2019-09-28

„Betsafe-LKL“ čempiono titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ (3-0) pasiekė trečią užtikrintą pergalę iš eilės. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai svečiuose 83:57 (23:21, 23:12, 18:14, 19:10) nugalėjo Kėdainių „Nevėžį“ (0-2).

Rezultatyviausiai rungtyniavęs Zachas LeDay per 18 minučių pelnė 18 taškų. Jockas Landale'as prie pergalės pridėjo 13, o Marius Grigonis – 10 taškų. Pralaimėtojų gretose išsiskyrė 14 taškų surinkęs Laurynas Beliauskas.

„8-7 mūsų žaidėjai prieš rungtynes negalavo. Reikia išskirti charakterį, bet galvos dėl šitų dalykų nedirbo, ypač pirmoje mačo pusėje. Dabar svarbiausia dieną pailsėti ir atsigauti fiziškai“, – po rungtynių kalbėjo Š. Jasikevičius.

Susitikimo pradžioje atkakliai į atlapus favoritams kibęs „Nevėžis“ antrojo ketvirčio viduryje atsilikinėjo tik 31:32, tačiau „Žalgiris“ prieš pertrauką spurtavo 14:0 ir atitrūko 46:31.

Iškart po pertraukos kauniečiai nutolo 51:33 ir nors „Nevėžis“ dar spurtavo 8:1 bei ketvirtajame kėlinyje priartėjo 51:65, atkurti intrigos bei prisivyti dar labiau jau nepavyko.

„Manau, kad davėme visai neblogą kovą. Bendrai paėmus, esu visai patenkintas“, – po pralaimėjimo neliūdėjo „Nevėžio“ strategas Marius Kiltinavičius.

Kovą dėl atšokusių kamuolių 41:27 laimėjęs Kauno klubas šiame susitikime vertėsi be Alexo Perezo, o Kėdainių ekipai padėti negalėjo Austinas Chatmanas.

„Žalgiris“: Zachas LeDay 18, Jockas Landale'as 13 (7 atk. kam.), Marius Grigonis 10, Nigelas Hayesas 9, Thomasas Walkupas 8.

„Nevėžis“: Laurynas Beliauskas 14, Julius Kazakauskas 10 (7 atk. kam.), Arminas Urbutis 8, Vinny Okouo 7.