„Pieno žvaigždės“ įveikė vos šešiese mačą baigusią „Dzūkiją“
LKL/BNS nuotr.

„Pieno žvaigždės“ įveikė vos šešiese mačą baigusią „Dzūkiją“

Autorius: LKL.LT
2019-10-05

Alytaus „Sintek-Dzūkija“ (1/3) kaip reikiant praretėjo ir prieš mačą, ir dėl jo metu gautų gausių pražangų, dėl ko „Betsafe–LKL“ išvykose rungtynėse 75:79 (13:21, 24:18, 23:18, 15:22) neatsilaikė prieš Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (2/2).

„Sintek-Dzūkija“ šįkart rungtyniavo vos devyniese: mačą praleido Gabe’as DeVoe ir Artūras Jomantas, o pražangos iš mačo vėliau eliminavo Egidijų Dimšą, Radoslavą Pekovičių, o galiausiai ir Mindaugą Sušinską.

Varžovų problemomis naudojęsi pasvališkiai 73:69 buvo priekyje, kuomet liko mažiau nei 2 minutės. Šansų dar svečiai turėjo ir juos tik didino Logano McLane’o metimas, tačiau po penktos M. Sušinsko pražangos Miha Lapornikas atstatė 4 taškų persvarą – 75:71. Baudas sumetė ir Paulius Danisevičius, tačiau gavęs dar vieną šansą atakuoti jis nepataikė iš toli bei klydo, o Johnas Gillonas, likus 11 sek., sumetė kone lemiamus baudų metimus. Adrianas Bowie dar pabandė gelbėti „Sintek-Dzūkiją“, bet pergalę įtvirtino Dominykas Domarkas.

Pasvalio komandai iš viso po 21 tašką pelnė J. Gillonas (6 rez. perd.) ir M. Lapornikas (5 atk. kam., 28 n.b.), 14 – Sergejus Pavlovas (7 atk. kam.).

Svečiams po 14 taškų surinko L. McLane’as ir M. Sušinskas, 12 – A. Bowie, 11 – P. Danisevičius (7 atk. kam.).  

Labai nerezultatyviai susitikimas prasidėjo „Sintek-Dzūkijai“, kuri pusę ketvirčio gyveno vos su 2 taškais, o antrojo kėlinio pradžioje leido „Pieno žvaigždėms“ atitrūkti 27:15.

Tiesa, po didžiosios pertraukos išvadas padarę dzūkai jau pamiršo, kaip turėjo dviženklį deficitą ir kelių tritaškių dėka rezultatą persvėrė (45:44), o pataikius dar tris tolimus metimus paeiliui vos per 2 minutes pranašumą pavertė dviženkliu – 56:46.

Legionierių vedamos „Pieno žvaigždės“ atsitiesė – M. Lapornikas rezultatą galiausiai lygino (67:67), o „Sintek-Dzūkijos“ gretos dėl pražangų ėmė sparčiai retėti.  

Po mačo „Pieno žvaigždžių“ treneris Gediminas Petrauskas teigė, kad pasigedo iš savo komandos pastovumo ir gebėjimo reaguoti į situaciją.

„Antros iš eilės rungtynės namuose, tikrai ne pats gražiausias žaidimas. Džiaugiamės tik rezultatu, kad yra pasiekta pergalė. Tiek rungtynėse su „Šiauliais“, tiek dabar nelaikėme kontrolės. Pradėjome lyg neblogai, nedaug taškų praleidome, bet vėliau viskas ėmė griūti. Čia didžiausia mūsų problema“, – akcentavo treneris.

„Sintek-Dzūkijai“ vadovaujantis Valdemaras Chomičius pagyrė ir varžovus, ir saviškius.

„Šaunuoliai varžovai, išsigelbėję tokiose rungtynės. Bet manau, kad mūsų vyrai taip pat šaunuoliai, nes kovojo iki galo. Džiaugiuosi jų atsidavimu, ryžtingumu ir jei jie eis šiuo keliu, išmoks nedaryti paprastų klaidų, viskas ateityje turėtų būti daug geriau“, – kalbėjo V. Chomičius.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris
Techninis partneris