„Orakulo" prognozė: bekompromisė kova Utenoje, atgimstantis „Neptūnas" ir kovingi žalgiriečiai

„Orakulo" prognozė: bekompromisė kova Utenoje, atgimstantis „Neptūnas" ir kovingi žalgiriečiai

Autorius: LKL.LT
2017-03-12

„Tete-a-Tete Casino – LKL" čempionato sekmadienis – trys intriguojančios kovos. LKL.lt ir lažybų bendrovė „Orakulas" pateikia šių mačų prognozę.


Utenos „Juventus" – Panevėžio „Lietkabelis" (16:00, Utenos)Praėjusią savaitę nutrūko įspūdinga Utenos „Juventus" pergalių serija, tačiau kovingai nusiteikę uteniškiai tikrai sieks sugrįžti į pergalių kelią. Uteniškiai turės puikią progą padaryti tai namuose, savų žiūrovų akivaizdoje. Juolab, kad pastarąjį kartą „Juventus" „Lietkabelį" palaužė jų pačių tvirtovėje. O namuose, palaikomi savų žiūrovų, „Juventus" žaidžia lyg ant sparnų.


„Orakulas" prognozuoja, kad kova bus labai įtempta ir atkakli. Vieni iš čempionato lyderių panevėžiečiai praėjusią savaitę Alytuje patyrė netikėtą pralaimėjimą prieš „Dzūkiją", tad sieks reabilituotis, tačiau Utenoje reabilitacija gali būti nepaprastai sunki.


Didelių ambicijų šį sezoną neslepiantis „Lietkabelis" jau kurį laiką ieško pastiprinimo ir sekmadienio mače panevėžiečių gretose turėtų debiutuoti Porteris Troupe.

Krepšinio gerbėjų laukia intriguojanti kova, kurios nugalėtojas gali paaiškėti tik paskutinėmis sekundėmis.


Kėdainių „Nevėžis" – Klaipėdos „Neptūnas" (16:30, Kėdainiai)Į pergalių kelią po sukrėtimų grįžtantis klaipėdiečiai sieks iškovoti 5-tąją pergalę per pastarąsias 6-erias rungtynes. „Orakulas" prognozuoja, kad uostamiesčio krepšininkams pavyks Kėdainiuose palaužti vietos „Nevėžį".


Praėjusią savaitę „Neptūnas" nugalėjo „Žalgirį" ir pademonstravo, kad iš duobės klubas kyla labai greitai. „Nevėžis" gali guostis tuo, kad rungtyniaus namuose, kur jiems šį sezoną pavyko iškovoti visas 6 pergales. Išvykoje kėdainiečiai pralaimėjo 12 kartų.


„Neptūnui" didelį impulsą davė atvykę legionieriai D. Ewingas ir Ch. Loftonas. „Nevėžis" norėdamas pagalvoti apie pergalę, privalės išspręsti šių gynėjų problemą. Tiesa, „Neptūnui" užmigti ant laurų irgi nereikėtų. Kėdainiečių gretose bet kada „užsidegti" gali Toni Prostranas ar kitas komandos krepšininkas, o tuomet „Nevėžis" tampa pavojingu varžovu bet kuriam lygos klubui.


Prienų–Birštono „Vytautas" – Kauno „Žalgiris" (17:00, Prienai, TV6)„Vytautas" į šią kovą stos ne pačios geriausios nuotaikos. Komandai padėti negalės traumuotas naudingiausias praėjusio mėnesio lygos žaidėjas Saulius Kulvietis. „Orakulas" prognozuoja, kad rimtesnio iššūkio žalgiriečiams mesti „Vytautas" nesugebės.


Kauniečiai į Prienus atvyks pikti ir tikrai motyvuoti. Praėjusią savaitę žalgiriečiai netikėtai nusileido „Neptūnui", o du „Žalgirio" pralaimėjimai iš eilės prilygtų stebuklui. Šarūnas Jasikevičius tikrai ras būdų nuteikti savo auklėtinius,o „Vytautui" tai nieko gero nežada.


Tiesa, nors šį sezoną Prienų–Birštono krepšininkai „Žalgiriui" nusileido abu kartus, tačiau visąlaik kovojo iki galo. Spalį „Vytautas" pralaimėjo 13 taškų skirtumu, o lapkritį – 8 taškų. Neabejotina, kad ir šį kartą „Vytautas" kovos dėl kiekvieno aikštės centimetro, tačiau „Žalgiris" dės visas pastangas, kad neleistų varžovams įsibėgėti.


 

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Medicinos tyrimų partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris