Dar kartą „Šilutę“ įveikę prieniškiai užtikrintai žengė į kitą KMT etapą

2019-10-22

Prienų „CBet“ ekipa užbaigė darbą, kurį pradėjo Šilutėje ir užtikrintai žengė į kitą Karaliaus Mindaugo taurės etapą.

18 taškų pranašumą svečiuose susikrovę prieniškiai namuose dar kartą palaužė „Šilutę“ 88:75 (19:13, 22:19, 19:23, 28:20) ir nepaliko vilčių NKL atstovams.

Aikštės šeimininkus į pergalę vedė 13 taškų surinkęs Karolis Guščikas ir po 12 pridėję Martynas Varnas, Regimantas Miniotas bei Skylaras Spenceris.

Svečių gretose išsiskyrė 15 taškų surinkęs Byronas Sanfordas, 12 taškų pelnęs Omaras Alstonas ir 11 pridėjęs Simonas Serapinas.

Išskirtinį pasirodymą šiame susitikime surengė ir Arnas Velička. Įžaidėjas pelnė 9 taškus, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 6 ir perėmė 5 kamuolius bei surinko 29 naudingumo balus.

Prieniškiai jau po pirmojo kėlinio įgijo šešių taškų pranašumą (19:13), o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė jau devyni taškai – 41:32.

Po ilgosios pertraukos svečiai iš Šilutės dar kibo į atlapus „CBet“ ekipai ir prieš lemiamą ketvirtį savo deficitą sumažino vos iki 5 taškų (60:55).

Vis dėlto, ketvirtąjį kėlinį „CBet“ ekipa pradėjo sėkminga atkarpa 16:8 ir galutinai pabėgo nuo savo varžovų (76:63).

„CBet“: Karolis Guščikas 13 (6/6 dvit.), Martynas Varnas (4/7 trit.), Skylaras Spenceris (8 atk. kam.) ir Regimantas Miniotas (8 atk. kam.) po 12, Arnas Velička (6 atk. kam., 10 rez. perd., 5 per. kam., 29 n.b.) ir Vaidas Čepukaitis po 9.

„Šilutė“: Byronas Sanfordas 15, Omaras Alstonas 12 (11 atk. kam.), Simonas Serapinas 11.