Trečiajame kėlinyje nepavejamai pabėgę alytiškiai ramiai pateko į kitą KMT etapą

2019-10-22

Alytaus „Sintek–Dzūkija“ atsakomosiose Karaliaus Mindaugo taurės pirmojo etapo rungtynėse kelis kartus paleido dviženklį pranašumą, tačiau galingai sužaidę trečiąjį kėlinį atitrūko ir, nugalėję Tauragės krepšinio klubą 73:55 (20:18, 17:15. 23:9, 13:12), garantavo sau vietą antrajame KMT etape.

Pirmąsias rungtynes Tauragėje Valdemaro Chomičiaus auklėtiniai buvo laimėję 79:71.

Verta paminėti, jog ir antroje dvikovoje alytiškiai nebuvo tikri rungtynių šeimininkai – dėl sudėtingos situacijos Alytuje rungtynės buvo perkeltos į Druskininkus.

Tačiau Druskininkų lankai alytiškių per daug negąsdino – tiek pirmajame, tiek ir antrajame kėliniuose jie buvo susikrovę dviženklius pranašumus (19:8, 33:20), tačiau abu kartus prisileido oponentus arti ir prieš didžiąją pertrauką pirmavo tik 37:33.

Į visus dar likusius klausimus galutinai buvo atsakyta trečiajame kėlinyje – jį dzūkai laimėjo 23:9 ir Tauragės komandai rimčiau pagalvoti apie pergalę nebeleido.

Per ketvirtąjį kėlinį „Betsafe–LKL“ atstovai ir toliau ramiai mėgavosi žaidimu, o po finalinės sirenos džiaugėsi patekimu į kitą varžybų etapą.

Alytaus komandos gretose nesustabdomas buvo neseniai į Lietuvą grįžęs Chauncey Collinsas.

Amerikietis savo komandą į priekį vedė surinkęs 22 taškus (4/5 trit.) ir sukaupęs net 27 naudingumo balus.

„Sintek–Dzūkija“: Ch. Collinsas 22 (4/5 trit., 6 rez. perd., 27 naud.), Loganas McLane`as 15, Egidijus Dimša ir Paulius Danisevičius po 7;

Tauragės KK: Rytis Biliartas 12, Karolis Babkauskas 9, Ernestas Serkevičius ir Oskaras Pleikys 8;