Mėnesį nepralaiminti Prienų komanda pasirengusi įkąsti ir „Žalgiriui“
LKL / BNS nuotr.

Mėnesį nepralaiminti Prienų komanda pasirengusi įkąsti ir „Žalgiriui“

Autorius: LKL.lt
2019-10-27

Kai 2018-ųjų pavasarį Prienų krepšinio komanda liko „Betsafe–LKL“ čempionato dugne ir buvo per žingsnį nuo iškritimo, vargu, ar kas galėjo tikėtis, kad po pusantrų metų ši komanda turės ilgiausią pergalių seriją Lietuvoje.

Prienų „CBet“ pralaimėjimo kartėlio nepatiria jau daugiau nei mėnesį, o skaičiuojant „Betsafe–LKL“ ir Karaliaus Mindaugo taurės turnyro rungtynes iškovojo šešias pergales paeiliui.

Šį vakarą „CBet“ svečiuosis čempionų stovykloje ir kovos su pirmenybių lyderiu „Žalgiriu“, rungtynes nuo 17.20 val. tiesiogiai transliuos LKL.lt svetainė. Bet net ir šiame susitikime svečiai iš Prienų lengvo pasivaikščiojimo lygos lyderiams nežada.

„Žalgiris“ turi įtemptą tvarkaraštį, ypatingai šį sezoną, – kalbėdamas su LKL.lt sakė „CBet“ treneris Mantas Šernius. – Jaučiame turintys šiokį tokį šansą, kad treneris duos pailsėti lyderiams, rotuos visus žaidėjus. Būtent ta situacija Prienai kartą pasinaudojo praėjusį sezoną, bandysime ir šį.“

„CBet“ pastarąjį kartą suklupo rugsėjo 24-ąją namie, kai 78:87 pralaimėjo Vilniaus „Rytui“. Po to sekė keturios pergalės „Betsafe–LKL“ čempionate ir šio vakaro rungtynes „CBet“ pasitinka trečioje turnyro lentelės pozicijoje.

„Kaip treneris labiausiai žiūriu į žaidimą. Tos pergalės – kol kas su avansu, tikrai turime erdvės gerinti žaidimą, – patikino M. Šernius. – Turime pavyzdžių, kad ir pernai, kai komandos turėjo geras serijas, bet krito į duobes. Turime iš to mokintis.“

Ryškiausiai „CBet“ komandoje spindi Arnas Velička. Vos 19-os sulaukęs gynėjas yra naudingiausias lygos krepšininkas (vid. 20,7 balo) ir šį vakarą turės ypatingas rungtynes – A. Velička kaip ir traumuotas 18-metis Tomas Digbeu priklauso „Žalgiriui“, bet paskolinti Prienų klubui.

„Jis kiekvienoje komandoje ir jaunimo rinktinėse buvo lyderis, – savo įžaidėją įvertino M. Šernius, kuris vasarą į Prienus persikėlė iš „Žalgirio“ dublerių. – Vis dėlto jis dar turi tobulėti tose vietose, kurios nematomos statistikos protokole.

Mes kartu su treneriais po kiekvienų rungtynių karpome jo klaidas ir susėdę aiškinamės. Vyksta didelis darbas.“

Ypatingos rungtynės šį vakarą laukia ne tik trenerio ir A. Veličkos. 20-mečiui Lukui Uleckui tai bus pirmas susitikimas su „Žalgiriu“, kurio sistemoje augo ir kuriam atstovavo iki pat rugsėjo vidurio.

Prienų komandai atstovauja ir 22-ejų Martynas Varnas, kurio sutartis su „Žalgiriu“ baigėsi praėjusią vasarą.

„Jei kiekvienas žaidėjas siekia žaisti „Žalgiryje“, „Ryte“ ar net NBA, privalome mokytis iš tokių rungtynių, – į šio vakaro susitikimą žvelgė M. Šernius. – Kuo daugiau bus tokių dvikovų, tuo mes kaip komanda galėsime geriau tobulėti.“

Prienų klubas laimėjo pastarąjį susitikimą su „Žalgiriu“ – balandžio mėnesį namie pranoko čempionus 81:76. Tai buvo vienas iš keturių „Žalgirio“ patirtų pralaimėjimų „Betsafe–LKL“ čempionate praėjusį sezoną.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Medicinos tyrimų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris