Rezultatyviausiose sezono rungtynėse – įspūdinga „Juventus“ pergalė prieš „Pieno žvaigždes“
LKL/BNS nuotr.

Rezultatyviausiose sezono rungtynėse – įspūdinga „Juventus“ pergalė prieš „Pieno žvaigždes“

Autorius: LKL.LT
2019-11-09

Utenoje įvyko rezultatyviausias šio sezono „Betsafe–LKL“ mūšis, kuriame Laimonas Kisielius išplėšė pratęsimą, tačiau jame „Juventus“ (3/5) vis tik 112:108 (27:22, 19:19, 28:26, 19:26, 19:15) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“ (3/6).

Dramatiškoje kovoje per papildomą laiką labai svarbus buvo Gyčio Radzevičiaus metimas, suteikęs uteniškiams 4 taškų persvarą (105:101), o karjeros mačą žaidęs Norbertas Giga varžovų šansus mažino dar labiau – 107:101. G. Radzevičiaus keturi baudų metimai įtvirtino „Juventus“ pergalę (112:106), o skirtumą tik simboliškai mažino L. Kisielius.

Geriausios karjeros rungtynės tai buvo ne tik N. Gigai, kuris pelnė 20 taškų ir surinko 28 naudingumo balus, bet ir G. Radzevičiui. Svarbiu metu žibėjęs „Juventus“ puolėjas pelnė 22 taškus, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

„Juventus“ ekipai taip pat 22 taškus pridėjo Marius Runkauskas (6/11 trit.), 14 – Darius Tarvydas, 12 – Bryantas Crawfordas.

„Pieno žvaigždėms“ 22 taškus surinko Johnas Gillonas (12 rez. perd.), 20 – Arvydas Šikšnius, 18 – Paulius Petrilevičius, 17 – Miha Lapornikas.

Utenos komanda pirmoje mačo dalyje momentais vis prisileisdavo varžovus arčiau ir leisdavo jiems įgauti minimalų pranašumą, tačiau po ilgosios pertraukos savo šou kurti ėmė M. Runkauskas. Jis smaigstė vieną tolimą metimą po kito – iš viso per trečią kėlinį pataikė penkis, tuo tarpu iš 28 taškų, kuriuos „Juventus“ pelnė per ketvirtį, net 19 surinko būtent M. Runkauskas.

Snaiperio vedama komanda įgavo dviženklę persvarą (74:64), tačiau ketvirtajame kėlinyje jo ginklu pasinaudoję „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai po L. Kisieliaus ir Dominyko Domarko šūvių atsiliko jau tik minimaliai – 79:80.

Nors J. Gillonas lygino rezultatą (81:81), šeši taškai paeiliui leido „Juventus“ vėl jaustis ramiau, tiesa, pakako dviejų iš eilės Arvydo Šikšniaus tritaškių, kurie vėl rezultatą pavertė lygiu – 87:87.

N. Giga baudų metimais artino prie pergalės „Juventus“ (91:90), dar dvi baudas pridėjo Žygimantas Skučas, palikdamas varžovams tik 10 sekundžių. Vis tik L. Kisielius šaltakraujiškai pataikė iš toli, išplėšdamas pratęsimą.

Žydrūnas Urbonas po mačo pripažino, kad laimėti jo komanda galėjo ir lengviau.

„Laimėtas rungtynes be pratęsimo mes sugalvojome išnešti į pratęsimą. Aišku, mes padarėme, kad būtų linksmiau žiūrovams.

Liepiau bauduoti Shannonui ir visiems kitiems, bet JAV nieks nebauduoja, ten kitokia strategija (Juokiasi). Net po rungtynių jam turėjau įrodyti, kad tokioje vietoje turi taip daryti. Gavome neįtikėtino sudėtingumo metimą nuo Kisieliaus ir teko žaisti pratęsimą“, – sakė „Juventus“ strategas.

Jis taip pat akcentavo ir 17 varžovų pataikytų tolimų metimų svarbą. Daugiausiai jų pridėjo Arvydas Šikšnius.

„Šikšniaus 5 iš 10 tritaškių... Fantastika. Kur tu praeitais metais buvai, Arvydai?“, – juokavo Ž.Urbonas.

Tuo tarpu Gediminas Petrauskas sakė, kad esminės buvo ne paskutinės penkios mačo minutės.

„Gaila pralaimėti išvykoje po pratęsimo. Jei esi prie pat – norisi laimėti. Bet nemanau, kad pralaimėjome pratęsime: jau ketvirtame kėlinyje, kai leidome jiems atsiplėšti, reikėjo daug pastangų sugrįžti. Laimio metimas buvo labai sudėtingas, jis pratęsimą išplėšė, bet ne ten pralaimėjome – davėme varžovams per daug progų pajausti žaidimą“, – kalbėjo „Pieno žvaigždžių“ strategas.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris