Įspūdingas „Lietkabelio“ spurtas nepaliko vilčių „Nevėžiui“

2019-11-17

Du kėlinius vargęs Panevėžio „Lietkabelis“ (5-3) įjungė aukštesnę pavarą trečiajame ir nurūkęs į priekį šventė triuškinančią pergalę.

Nenado Čanako auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 75:51 (23:21, 16:12, 24:8, 12:10) nugalėjo Kėdainių „Nevėžio“ (3-7) krepšininkus.

Prieš pertrauką „Nevėžis“ atsilikinėjo tik 33:37, tačiau fantastiškai antrąją susitikimo pusę pradėję panevėžiečiai spurtavo net 20:1 bei nepavejamai pabėgo į priekį 57:34.

Per likusį mačo laiką neatsipalaidavusį „Lietkabelį“ į pergalę vedė 12 taškų pelnęs Tomas Dimša. 11 pridėjo Paulius Valinskas, 10 – Gabrielius Maldūnas. Pralaimėtojams 14 taškų surinko Panagiotis Kalaitzakis.

„Antrajame kėlinyje varžovai pradėjo rinkti taškus tik po puolime atkovotų kamuolių. Pasakiau žaidėjams, kad turime nustoti bėgti. Esame geresnė komanda ir antroje mačo pusėje tai įrodėme“, – džiaugėsi N. Čanakas.

Kėdainių klubas prarado 22 kamuolius, kuomet „Lietkabelis“ – 15. Abi komandos nerado laimės atakuodamos iš toli: pralaimėtojai pataikė vos 18 proc. tritaškių (4/22), o laimėję šeimininkai – 26 proc. (7/26).

„Antroje pusėje Panevėžio krepšininkai vyriškai parodė mūsų jaunimui, kaip vyriškai statyti užtvaras, užsiimti poziciją po krepšiu, ginti kamuolį. Daug pamokų, neprilygome jiems fiziškumu“, – sakė „Nevėžio“ vairininkas Marius Kiltinavičius.

Panevėžiečiai pasiekė revanšą už pirmajame rate svečiuose patirtą netikėtą sutriuškinimą 68:91.

„Lietkabelis“: Tomas Dimša 12, Paulius Valinskas 11, Gabrielius Maldūnas 10 (5 atk. kam.), Margiris Normantas ir Željko Šakičius po 9.

„Nevėžis“: Panagiotis Kalaitzakis 14, Georgios Kalaitzakis ir Zacharas Vediščevas po 8, Arminas Urbutis ir Matas Jucikas po 6.