„Orakulo“ prognozė: nepasiduodantys Prienai ir nutraukta „Nevėžio“ pralaimėjimų serija

„Orakulo“ prognozė: nepasiduodantys Prienai ir nutraukta „Nevėžio“ pralaimėjimų serija

Autorius: LKL.LT
2017-03-04
Prienų–Birštono „Vytautas“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (16:00, Prienai)


„Pieno žvaigždės“ atvyksta į Prienus atkeršyti „Vytautui“ už pralaimėjimą taurės varžybų ketvirtfinalyje. Tačiau „Orakulas“ prognozuoja, kad įvykdyti savo misiją Pasvalio krepšininkams bus be galo sunku. „Vytauto“ ekipa šiuo metu yra pergalių kelyje. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai laimėjo tris mačus iš eilės ir įveikė net vienus iš čempionato lyderių „Lietkabelio“ krepšininkus. Tiesa, kiti du varžovai nebuvo tokie stiprūs – „Šiauliai“ ir „Nevėžis“ – tad su Pasvalio ekipa kovoti bus kur kas sunkiau.


Visgi „Vytautas“ savo arsenale turi ne vieną galingą ginklą. Ne vienas „Vytauto“ krepšininkas šį sezoną vis patenka į naudingiausių savaitės žaidėjų penketukus – Tomas Delininkaitis, Vytenis Lipkevičius, Saulius Kulvietis, Artūras Valeika. Pastarasis praėjusią savaitę tapo ir pačiu naudingiausiu žaidėju, o Saulius Kulvietis pripažintas naudingiausiu vasario mėnesio krepšininku.


Be to, „Vytautas“ Pasvalio ekipą pasitinką dar labiau sustiprėjęs. Prie ekipos prisijungė iš „Šiaulių“ persikėlęs Darius Gvezdauskas. Kad moka užpulti Pasvalio krepšininkai šį sezoną jau ne kartą įrodė, tačiau daug kas šiose rungtynėse priklausys nuo gynybos. „Vytauto“ puolimas arsenalas įvairiapusis, o jį pristabdžius „Pieno žvaigždės“ galėtų pagalvoti ir apie pergalę.


Kėdainių „Nevėžis“ – Šiaulių „Šiauliai“ (17:00, Kėdainiai)Dviejų „Tete-a-Tete Casino – LKL“ čempionato autsaiderių dvikova žada būti atkakli. Šį sezoną tarpusavy „Šiauliai“ ir „Nevėžis“ žaidė du kartus ir pasidalino po pergalę. Abu mačai baigėsi 7 taškų skirtumu.


„Orakulas“ prognozuoja, kad pajėgesni bus „Nevėžio“ krepšininkai, tačiau tai jie dar privalės įrodyti aikštelėje. „Šiauliai“ į Kėdainius atvyksta po gniuždančio pralaimėjimo „Žalgiriui“ 51-o taško skirtumu. Be to, laimėjimas Kėdainiuose šiauliečius priartintų prie 9-tosios turnyro vietos ir netolimoje ateityje galėtų padėti išsikapstyti iš turnyrinės lentelės dugno.


Visgi „Nevėžis“ turi savų interesų. Kėdainių krepšininkai pergalės skonio nejautė nuo gruodžio 12-tos dienos, o tą dieną nugalėjo būtent „Šiaulius“. Vėliau sekę 9 pralaimėjimai iš eilės tikrai neskamba gražiai ir „Nevėžis“ padarys viską, kad tai pakeistų.


Situaciją lengvina ir tai, kad „Šiauliai“ yra gerokai nukraujavę. Kurį laiką šiauliečiai rėmėsi vos 9 žaidėjais. Tiesa, prie ekipos prisijungė naujokai Žydrūnas Kelys ir Paulas Hillas Jr, tačiau didelis klaustukas, ar neseniai atvykę į komandą, jie spės jau savaitgalio rungtynėse atnešti apčiuopiamos naudos.


„Orakulas“ prognozuoja, kad „Nevėžiui“ pagaliau pavyks nutraukti nesėkmių seriją ir švęsti pirmąjį pergalę 2017-ais metais.

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Transliacijų partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris