Šturmą atlaikęs „Nevėžis“ paskutinėmis sekundėmis palaužė „CBet“

2019-12-16

Po krepšiais siautėjęs Viny Okuou užfiksavo ketvirtąjį sezono dvigubą dublį, Julius Kazakauskas pataikė pergalingą dvitaškį, o jų atstovaujamas Kėdainių „Nevėžis“ (4-10) nutraukė keturių nesėkmių seriją.

Ketvirtajame kėlinyje lemiamą varžovų šturmą atlaikę Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 73:70 (18:19, 19:8, 20:17, 16:24) pranoko Prienų „CBet“ (6-8) krepšininkus.

Nugalėtojus į priekį vedęs V. Okoua pelnė 19 taškų (8/13 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud.), atkovojo 15 kamuolių bei surinko 24 naudingumo balus. Svečiams Laurynas Birutis surinko 18 taškų, 7 atkovotus kamuolius ir 20 naudingumo balų.

„Nevėžio“ pergalę nulėmęs Julius Kazakauskas likus žaisti 15 sekundžių sugavo kamuolį po krepšiu ir pelnė pergalingus taškus (71:69). Arnas Velička atsakė klaida, o šeimininkų pergalę baudų metimais įtvirtino Georgios Kalaitzakis.

Prieš pat pertrauką atsiplėšusi Kėdainių ekipa ketvirtojo kėlinio pradžioje dar užtikrintai pirmavo 60:46, tačiau nepasidavę Manto Šerniaus auklėtiniai spurtavo 16:0 bei persvėrė rezultatą 62:60.

Taškų sausrą galiausiai nutraukė rezultatą išlyginęs Laurynas Beliauskas (62:62), o V. Okouo ir J. Kazakausko tandemo dėka „Nevėžis“ atgavo pasitikėjimą savimi ir sugebėjo išplėšti pergalę.

„Ketvirtame kėlinyje buvome paleidę rungtynes, bet sunkiu metu susikoncentravome, nepasimetėme. Labai džiaugiuosi pergale, ji mums buvo reikalinga kaip oras.“, – po rungtynių spaudos konferencijoje sakė M. Kiltinavičius.

„Leidome varžovams daryti daug dalykų, kurių neturėtų daryti net antros lygos komandos žaidėjas. Sužaidėme labai prastas rungtynes. Neįrodžiau žaidėjams, kad šios rungtynės bus sunkios“, – apgailestavo M. Šernius.

Šeimininkų gretose šiose rungtynėse debiutavo Grantas Vasiliauskas, kuris per 8 minutes prametė abu dvitaškius bei pasižymėjo atkovotu kamuoliu ir -1 naudingumo balu.

„Nevėžis“: Viny Okouo 19 (15 atk. kam., 24 naud. bal.), Laurynas Beliauskas 14, Georgios Kalaitzakis 10, Panagiotis Kalaitzakis 9 (6 atk. kam.).

„CBet“: Laurynas Birutis 18 (8/11 dvit., 7 atk. kam.), Regimantas Miniotas 12, Lukas Uleckas 10, Arnas Velička 7 (6 rez. perd.).