„Juventus“ jubiliejų sugadinęs „Žalgiris“ reikalus Utenoje išsprendė per pirmąjį kėlinį
Foto: LKL/BNS

„Juventus“ jubiliejų sugadinęs „Žalgiris“ reikalus Utenoje išsprendė per pirmąjį kėlinį

Autorius: LKL.lt
2019-12-30

20-ąjį gyvavimo gimtadienį minėjusi Utenos „Juventus“ (8/8) pajautė tikrą „Betsafe–LKL“ čempionų jėgą.

Rekordinį kėlinį sužaidęs Kauno „Žalgiris“ (16/0) savo visus reikalus išsprendė jau pirmajame ketvirtyje ir 101:77 (38:11, 18:29, 23:14, 22:23) triumfavo Utenoje.

Kauniečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 15 taškų per 16 minučių surinkęs Thomasas Walkupas ir 13 pridėjęs Zachas LeDay. Tuo tarpu Erikas Venskus, kuris pelnė 100-ąjį komandos tašką, surinko 12 taškų ir sužaidė rezultatyviausias rungtynes „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.

Aikštės šeimininkų gretose su 14 taškų išsiskyrė Vytautas Šulskis, 13 pridėjo Gytis Radzevičius.

„Venskus nuostabiai sužaidė puolime. Gynyboje jis tik turėjo problemų su Vytautu Šulskiu. Aišku, dubleriuose jis daug žaidžia vidurio puolėjo pozicijoje, o šiandien jam daug teko žaisti ketvirtoje pozicijoje. Norint turėti gerą ateitį, jis turi žaisti šioje pozicijoje, o šiandien parodė, kad jis tai daryti gali“, – jaunojo žalgiriečio pasirodymą vertino Šarūnas Jasikevičius. 

„Žalgiris“ savo varžovus iškart pasiuntė į nokdauną, kai rungtynes pradėjo spurtu 12:0. Žvėrišką ketvirtį sužaidę ir šio sezono kėlinio rezultatyvumo rekordą pagerinę žalgiriečiai jau po 10 minučių pirmavo 38:11.

Nors „Juventus“ sugebėjo antrąjį ketvirtį laimėti 29:18, tačiau po pirmosios rungtynių dalies kauniečiai vis tiek turėjo įtikinamą persvarą – 56:40.

Prieš ketvirtąjį kėlinį, kuris buvo jau tik formalumas, „Žalgiris“ ir vėl nutolo bei susikrovė 25 taškų pranašumą (79:54).

„Gynyba buvo tiesiog tragiška. Jie mums sumetė 38 taškus per kėlinį. Bet čia buvo ir mano klaida. Turėjome bandyti dar vieną gynybos schemą, jau ketvirtą, kuri beje ir padėjo šiek tiek sugrįžti į rungtynes“, – po rungtynių pripažino Žydrūnas Urbonas.

10-yje į Uteną atvykusiems kauniečiams šiose rungtynėse padėti negalėjo seniau iš rikiuotės iškritę Rokas Jokubaitis bei Marius Grigonis, o prie šio dueto prisidėjo ir Jockas Landale'as bei Edgaras Ulanovas.

„Juventus“: Vytautas Šulskis 14 (5/5 dvit.), Gytis Radzevičius 13, Marius Runkauskas, Ignas Vaitkus ir Shannonas Scottas (7 atk. kam., 7 rez. perd.) po 9.

„Žalgiris“: Thomasas Walkupas 15 (7 atk. kam.), Zachas LeDay 13 (22 naud. bal.), Erikas Venskus (6 atk. kam.) ir Lukas Lekavičius (7 rez. perd.) po 12, Martinas Gebenas 11 (7 atk. kam.), K.C. Riversas 10.

Rungtynių komentarai:

Rėmėjai

Titulinis rėmėjas

Generalinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Pagrindinis rėmėjas

Partneriai

Techninis partneris
Medicinos tyrimų partneris
Transliacijų partneris
Transliacijų partneris
Techninis partneris
Techninis partneris
Transliacijų partneris