Pirmą kartą šiame sezone 100 taškų įmetęs „Žalgiris“ pervažiavo „Šiaulius“

Autorius: E.Kirvelaitis
2017-02-27
[lkl_gallery id="98653"]

Kauno „Žalgirio“ komanda įsirašė eilinę pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate. Kauniečiai savo žiūrovų akivaizdoje 101:50 sutriuškino Šiaulių „Šiauliai“ ekipą.

Dviženklis. Rungtynes gerai pradėjęs „Žalgiris“ jau pirmajame kėlinyje įgavo dviženklį pranašumą (21:11).

Solidu. Ketvirčio pabaigoje aikštės šeimininkai dar labiau padidino persvarą ir po pirmojo kėlinio pirmavo – 25:13.

20. Brockas Motumas pataikė dvitaškį ir kauniečių pranašumas peržengė 20-ies taškų ribą (43:22).

Užtikrintai. Kėlinio pabaigoje „Šiauliai“ kiek sumažino savo atsilikimą, tačiau prieš ilgąją pertrauką vis tiek užtikrintai pirmavo „Žalgiris“ – 46:28.

Tritaškiai. „Žalgiris“ pataikė net 14 tritaškius iš 28 bandymų (50 proc. taiklumas). Tuo tarpu „Šiauliai“ realizavo vos 4 tolimus metimus iš 18 mėginimų (22 proc.).

Be intrigos. Intrigos svečiai nesukūrė ir trečiajame kėlinyje, kuriame kauniečiai dar labiau padidino pranašumą – 68:40.

100. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 16,6 sekundės Paulius Valinskas pataikė sunkų dvitaškį su pražangą ir pirmą kartą šiame sezone 100 taškų ribą peržengęs „Žalgiris“ šventė lengvą pergalę – 101:50.

Žalgiris“: Renaldas Seibutis 16 tšk., Isaiah Hartensteinas 13 tšk., Kevinas Pangos 12 tšk., Artūras Milaknis 11 tšk., Robertas Javtokas 10 tšk.

Šiauliai“: Vladislavas Koreniukas 17 tšk., Lukas Aukštikalnis 8 tšk.