T. Holloway ir E. Bendžiaus vedamas „Rytas“ be vargo susitvarkė su „Šiauliais“

2020-02-01

Vilniaus „Rytas“ (14-7) trečią kartą šiame „Betsafe-LKL“ sezone įveikė „Šiaulių“ (6-15) ekipą, savoje arenoje pergalę iškovodamas 96:75 (19:17, 30:12, 25:18, 22:28).

Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo gynėjas Tu Holloway, pelnęs 13 taškų, atlikęs 14 rezultatyvių perdavimų ir surinkęs 33 naudingumo balus.

Rungtynes aktyviau pradėjo „Šiaulių“ krepšininkai – Evaldo Šaulio ir Beno Griciūno taškai svečiams padėjo įpusėjus pirmajam kėliniui turėti kelių taškų persvarą.

Bėgant paskutiniosiomis ketvirčio minutėmis tolimas Eimanto Bendžiaus šūvis rezultatą persvėrė, tačiau „Rytas“ toliau pabėgti nesugebėjo – 19:17.

Antrajį kėlinį atidarė keturi paeiliui Roko Gusčio taškai.

Vis tik Karolis Giedraitis kitoje aikštės pusėje varžovams įsūdė tritaškį, o šis „Rytui“ padėjo įsibėgėti ir įpusėjus ketvirčiui jau turėti dviženklį pranašumą (35:23).

Skirtumą dar labiau padidinto E. Bendžius, pataikęs net keturis tolimus metimus paeiliui ir „Rytą“ prieš ilgąją pertrauką į priekį išvedęs dvidešimčia taškų – 49:29.

Iš viso E. Bendžius per pirmąją mačo dalį pelnė 16 taškų.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė – „Rytas“ ir toliau laikė iniciatyvą savo rankose, E. Bendžius trečiajame kėlinyje smeigė dar du tritaškius ir šeimininkai jau turėjo beveik 30 taškų persvarą.

Per paskutines dešimt mačo minučių D. Adomaitis suteikė daugiau žaidimo laiko jauniesiems ekipos žaidėjams.

Aikštėje vienu metu pasirodė Deividas Sirvydis, Ąžuolas Tubelis, Karolis Giedraitis ir Marekas Blaževičius, o „Rytas“ ramiai užbaigė rungtynes.

Šeimininkų gretose, be T. Holloway, solidžias rungtynes sužaidė E. Bendžius, iš viso pelnęs 24 taškus. K. Giedraitis ir Ą. Tubelis pasižymėjo po 11 taškų.

„Šiaulių“ komandoje išsiskyrė 21 tašką pelnęs Benas Griciūnas, 17 pridėjęs Rokas Gustys bei dar 16 surinkęs Evaldas Šaulys.

„Rytas“:  Eimantas Bendžius 24, Tu Holloway 13, Karolis Giedraitis ir Ąžuolas Tubelis po 11  taškų.

„Šiauliai“: Benas Griciūnas 21, Rokas Gustys 17 (9 atk. kam), Evaldas Šaulys 16 taškų.