Pasvalio „Pieno žvaigždės“ intensyviai tęsia komplektaciją 2020-2021 metų „Betsafe-LKL“ sezonui ir pasirašė sutartį su Andreja Milutinovičiumi.

199 cm ūgio lengvasis krašto puolėjas praėjusį sezoną žaidė aukščiausioje Rumunijos lygoje ir buvo vienas rezultatyviausių pirmenybių žaidėjų.

Bukarešto „CS Dinamo“ ekipai atstovavęs 29-erių serbas vidutiniškai per 31 minutę pelnė po 16,4 taško (41 proc. trit.), atkovojo po 3,9 kamuolio ir atliko po 2,2 rezultatyvaus perdavimo. Pagal rezultatyvumą A. Milutinovičius Rumunijos čempionate rikiavosi 6-oje vietoje.

2014-2016 metų laikotarpiu serbas atstovavo Belgrado „Partizan“ ekipai ir iš viso sužaidė 9 rungtynes Europos taurėje, per kurias vidutiniškai pelnydavo po 2,8 taško ir rinkdavo po 2,2 naudingumo balo per 10 žaidimo minučių.

A. Milutinovičius tapo trečiuoju Pasvalio ekipos tarpsezonio naujoku – anksčiau sutartis su klubu pasirašė Zigmars Raimo ir Karolis Guščikas. Taip pat „Pieno žvaigždės“ pratęsė sutartį su vyriausiuoju treneriu Gediminu Petrausku bei gynėju Edgaru Lasenbergu.