Liepos mėnesį Palangoje praūžęs „Hoptrans 3x3“ turnyras prie televizijos ekranų ir socialinių tinklų prikaustė ne tik Lietuvos krepšinio gerbėjus, bet ir milijonus sirgalių iš užsienio.

FIBA ir oficialiam turnyro transliuotojui TV6 pateikus galutinius duomenis paaiškėjo, kad įnirtingos trijulių krepšinio kovos visame pasaulyje pasiekė virš 15 milijonų žiūrovų.

Užsienio krepšinio arenose tvyrant tylai, Lietuvoje susiklosčiusi situacija leido „Hoptrans 3x3“ turnyrui atsidurti dėmesio centre, pirmą kartą tokį pasiekiamumą šalyje suteikiant 3x3 krepšiniui.

Itin aktyviai į turnyro nušvietimą įsitraukė FIBA 3x3 socialinių tinklų paskyros, kuriose turnyro kovos bei gražiausi epizodai buvo pateikiami užsienio sirgaliams.

Keturis savaitgalius iš eilės Palangoje vykęs turnyras taip pat sulaukė išskirtinio pačių lietuvių susidomėjimo.

„Kantar TNS“ duomenimis, tiesiogiai transliuotas kovas per TV6 bei TV3 Play iš viso pasižiūrėjo beveik 600 tūkst. TV žiūrovų, dar 100 tūkst. peržiūrų surinkta internete.

„Mylime ir palaikome visą Lietuvos krepšinį, todėl labai džiaugiamės, kad tautiečiai atrado ir pamėgo 3x3 krepšinį. Mūsų rodytas turnyras nuo pat jo pradžios iki pabaigos sulaukė itin didelio žiūrovų dėmesio tiek televizijoje, tiek internete.

Tai tik patvirtina seniai žinomą tiesą, kad Lietuva – krepšinio valstybė, o mes, kaip didžiausia žiniasklaidos grupė, rodome tai, kas mūsų žiūrovams įdomu ir aktualu bei darome tai jiems patogiausiu būdu – per televiziją ar internetu.

Taigi nekantriai laukiame naujų, įdomių, įtemptų kovų, kurias galėsime pateikti ištikimiems krepšinio sirgaliams“, – gerais žiūrimumo rezultatais džiaugėsi TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas.

Didžiausiame iki šiol Lietuvoje vykusiame trijulių krepšinio turnyre triumfavo Utenos „Juventus-Uniclub Casino“ ekipa.