Naujasis „Betsafe–LKL“ sezonas startuos jau šį mėnesį, o tai reiškia, kad savo komandas prie starto linijos rikiuoja ne tik lygos klubai, bet ir šeštuosius gyvavimo metus pasitinkantis LKL akademijos projektas.

Jau šiandien prasideda atranka į 2020-2021 m. sezono akademikų komandą, kuri ieško talentingų, ambicingų, idėjų kupinų ir krepšinį mylinčių studentų.

Šio projekto esmė – suteikti galimybę jauniems žmonėms atlikti praktiką Lietuvos krepšinio lygoje, kur jie galėtų išbandyti savo jėgas kūrybos, komunikacijos, marketingo bei renginių organizavimo srityse.

Taip pat naujoji akademikų komanda galės įgyvendinti savo idėjas kartu su LKL TV, kurios prekės ženklo stiprinimas šiemet tapo vienu iš lygos strateginių tikslų.

Renkant šių metų LKL akademijos komandą, bus skiriamas ypatingas dėmesys skirtinguose Lietuvos kampeliuose įsikūrusiems jaunuoliams, kurie galėtų tapti savo miesto komandos ambasadoriais.

Įveikusių atranką naujajame sezone lauks įvairūs darbai, projektai ne tik su lygos organizacija, bet ir su klubais bei įvairiais partneriais.

 

 

Kaip rodo penkių metų patirtis, labiausiai noru ir sugebėjimais pasižymėję akademikai nelieka nepastebėti ir, jeigu ne sezono metu, tai po jo atranda savo vietą krepšinio pasaulyje.

Keli 2019-2020 m. laidos absolventai jau darbuojasi su naująja lygos komunikacijos komanda, o perspektyviausieji ankstesnių metų jaunuoliai spėjo įsitvirtinti kaip įvairių sričių specialistai lygos komandose, sporto organizacijose ar žiniasklaidoje.

Paraiškas tapti šeštosios LKL akademijos komandos nariu gali teikti visi, turintys vidurinį ar aukštąjį išsilavinimą.

Registracijos formą rasite čia, ją užpildyti galima iki rugsėjo 15 dienos.

LKL akademijos veiklą galite sekti oficialioje Instagramo paskyroje @lklakademija.