Lietuvos krepšinio lyga („Betsafe-LKL“) naująjį 2020-2021 m. sezoną pasitinka su dar vienu ištikimu rėmėju – pratęsta jau penkerius metus trunkanti partnerystė su „Volfas Engelman“.

Antrą gyvavimo šimtmetį skaičiuojantis bravoras ypatingą dėmesį skiria inovacijoms ir rūpinasi, kad vartotoją pasiektų itin kokybiškas ir šviežias produktas.

„Volfas Engelman“ tvirtai tiki Lietuvos krepšinio lyga ir jos plėtra, todėl šis bendradarbiavimas toli gražu nėra nauja šios įmonės patirtis – pirmoji partnerystė užgimė dar 2015 metais.

Krepšinis Lietuvoje turi senas tradicijas bei ypatingą vietą. Tai sportas, kuris lietuvius suvienija, džiugina pergalėmis tarptautinėse arenose ir suteikia mums nacionalinio pasididžiavimo akimirkų, augina patriotiškus jausmus. Tačiau tam, kad būtume matomi tarptautinėse arenose, turime būti stiprūs viduje, turėti stiprią mokyklą bei stiprų čempionatą.

Džiaugiamės, jog pamatinės LKL ir AB „Volfas Engelman“ vertybės sutampa, nes ilgalaikis bendradarbiavimas įmanomas tik tuomet, kai jis atsiranda vertybiniu pagrindu. Džiugu matyti stiprėjančią lygą, augantį komandų ir žaidėjų lygį, vienodėjantį komandų pajėgumą bei iš to atsirandančią intrigą žiūrovui. Gera žinoti, kad prie viso to prisideda ir „Volfas Engelman“, – sakė „Volfas Engelman“ vadovas Marius Horbačauskas.

Kiekvieną savaitę „Volfas Engelman“ krepšinio sirgaliams sezono metu pristatys TOP 5 gražiausių epizodų santrauką bei kitas LKL TV rubrikas, kurių tikrai nevalia praleisti.

Apie „Betsafe-LKL“ ir „Volfas Engelman“ bendradarbiavimą kalbama simbolinę dieną, rugsėjo 25, kai Kaune įsikūrusioje „Volfas Engelman Studijoje“ įvyks lietuviškai atgimęs „Oktoberfest“ renginys, kuris prieš du šimtmečius prasidėjo bavarijoje, Miuncheno mieste. Visi krepšinio, maisto ir pramogų mylėtojai kviečiami sudalyvauti skonių ir potyrių kelionėje.